Szakmai ismeretek

Angol nyelvtudás
Szoftverfejlesztői ismeretek
Webes technológiák ismerete (API, SDK)
Kommunikációs és szervezői készség
Problémamegoldó képesség

Még jobb, ha...

Ügynökségi tapasztalat
Ecommerce keretrendszerek ismerete
ESP, ERP, CRM integrációk ismerete

Állás leírása

Miről is szól ez a szegedi pozíció? Az Antavonál hűségprogram megoldásokat szállítunk online és offline áruházak számára, olyan cégeknek, mint a Björn Borg vagy a Toys"R"Us. Feladatod lesz ügyfeleink segítése a technikai integráció során, kapcsolattartás a fejlesztőkkel, integrációs dokumentáció készítése angol nyelven és személyes találkozókon való részvétel ügyfeleinkkel.

Iroda cím

Szeged, Szentháromság u. 8, 6722 Hungary

Feladatok

  • Ügyfelek technológiai integrációja
  • Integrációs dokumentációk készítése
  • Meeting-ek nemzetközi ügyfelekkel
  • Project timeline felállítása
  • Kapcsolattartás a fejlesztői csapattal

Termékünkről

Az Antavo startupként hódít a nemzetközi piacon, olyan márkákkal dolgozunk együtt, mint a Björn Borg vagy a Toys"R"Us. B2C retailerek az ügyfeleink, akiknek online és offline működő hűségprogramokat szállítunk.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Zsuzsa Kecsmar
			    									- Co-founder & COO

Az Antavo egyik alapítója vagyok, korábban rádióztam, munkámat az Európai Bizottság is elismerte. 2016-ban az amerikai Forbes magazin 100 legsikeresebb női vállalkozója közé választott.

Zsuzsa Kecsmar , Co-founder & COO

Ettől különleges a termékünk

Tech Termékfejlesztés IT Frontend API fejlesztés Backend

Termékvideó

Antavo - Termékvideó

A munkahelyről

Szülinapoztok együtt az irodában?
Közös szülinapozások (cukormentesen is!)
Átlag életkor
Munkatársaink 20-30 év közöttiek
Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Aktív programok is pl. gokart, airsoft

Follow us