Requirements

  • középfokú szakirányú végzettség

  • alapfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás

  • office alkalmazások ismerete

  • jó kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó- és szervező-készség

This is a passive job

This means that the posting company is not actively looking for a new colleague, but are interested in growing their applicant pool. It is possible they will not get in touch with you immediately.
Budapest, 1185 Magyarország, Budapest Nemzetközi Repülőtér

Job Description

Az IT Helpdesk információ központként funkcionál a Budapest Airport Zrt. dolgozói, a Budapest Airport Zrt. leányvállalatainál dolgozók, az informatikai beszállítók valamint további, a BUD- hoz hasonlóan földi kiszolgálásért felelős szintén a repülőtéren működő cégek dolgozói körében: a munkatársakhoz fut be telefonon vagy e- mailben valamennyi meghibásodás, igény.

Responsibilities

  • Error/Service/User Access request ticket kezelése.
  • részvétel IT rendszerek üzemeltetésében
  • részvétel IT eszközök üzemeltetésében
  • operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetése

Working Hours

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
06:00 - 22:00
Home office  - Nem

Job details

Term of employement
Határozatlan idejű szerződés
Salary Type
Havi fix összeg + jutalék
Gross salary range
Not specified
Incentives
Incentive plan

Te mit válaszolnál?

  • Jól kezelem a váratlan helyzeteket?
  • Tudom e, hogy mi a különbség az informatikai hiba és az igény között?
  • Van e bármilyen, open- office jellegű munkavégzéssel kapcsolatos tapasztalatom?
  • Van e bármilyen, ügyfélkezeléssel kapcsolatos munkatapasztalatom?
  • Szeretnék e műszakos munkarendben dolgozni?

Amennyiben minden kérdésre IGEN a válaszod, nálunk a helyed!

video

What We Do

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.

About the workplace

1

Van ebédszünet?
Persze, enni fontos :)

2

Hogyan adunk visszajelzést?
Területtől függően évente vagy 3 havonta

3

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Sokszínű, izgalmas csapattal!

Even better if...

  • "B" kategóriás jogosítvány

  • Felsőfokú szakirányú képzettség

  • MS Windows, Linux üzemeltetési ismeret

Kollégák mondták

  • Jó a csapat
  • Ebben a "kis városban" lehetőség nyílik a szakmai fejlődésre
  • Ideális a Helpdesk pozi azoknak akik még nem tudják eldönteni, hogy az informatikán belül milyen irányba menjenek tovább.
  • Az orientáció során részt vettünk egy reptér túrán, ami nagyon jó volt.
  • A próbaidő alatt lehetőségünk nyílt megismerni az informatikán belüli területeket, mind a kollégákat mind pedig feladataikat.

A munkavégzés havi beosztás alapján az alábbi három műszakban történik:

  • 6- 14 óra
  • 14- 22 óra
  • 8- 16 óra.

Feladatok

  • A repülőtér működtetéséért felelős számítástechnikai eszközök és perifériák üzemeltetésével kapcsolatos hibák és igények (ticketek) kezelése
  • Az eszközökön futó operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetésével kapcsolatos hibák és igények (ticketek) kezelése
  • Level 1- es támogatási szintet meghaladó probléma vagy igény eszkalálása
  • A reptéren működő informatikai rendszerek monitorozása
  • Hibák és igények "end to end" jellegű menedzsmentje

Munkavégzés helye

Elsődlegesen az 1- es Terminál mellett található irodaépület

Ez vár Rád nálunk

  • Továbblépési lehetőség az informatikai területek valamelyikére hosszútávon
  • Egyedi, különleges és nemzetközi munkakörnyezet
  • Nyitott, segítőkész légkör
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

Mitől lesz egyedi?

  • Telefonhívásod érkezik és a check- in pultokban dolgozó egyik munkatárs közli, hogy egy bizonyos légitársaság alkalmazása nem működik, ezért nem tudja végezni a munkáját
  • Telefonhívásod érkezik, hogy a 2- es Terminál indulásjelző tábláján valamelyik légitársaság gépéhez kapcsolódó adatok, információk nem helyesek, a tábla meghibásodott
  • Olyan informatikai eszközöket kell telepítened, amelyek támogatják a biztonsági ellenőrzésen dolgozó védelmi ellenőrök munkáját

Couldn’t find your dreamjob yet?

We will let you know when we do.