Szakmai ismeretek

Erős angol szóban és írásban
2-3 év PMO tapasztalat
10-15 fős csapatok irányítása

Emberi tulajdonságok

vezetői készségek Magabiztos fellépés Utazási hajlandóság

Még jobb, ha...

MS Project ismerete
JIRA ismerete
PM, villamosm. tanulmányok
Logisztikai, gyártási tap.
Autó/repülőgép/űripari tap.

Állás leírása

Fő feladatod űripari projektek irányítása, kapacitások, idők kezelése, kapcsolattartás. Hogy ne legyen ennyire száraz, menedzsment jellegű a feladat, mint rendszermérnök is bele tudsz szólni a projektbe. Sok területre rá kell látni, gépészettől a villamos tervezésig, de majd beletanulsz. Ha mindent jól csinálsz, akkor ami kikerül a kezeid közül, gyors lesz, drága és magasan fog repülni.

Az ideális jelentkező

Csapatjátékos Vezető típus Elsősorban villamosm. végz. Magabiztos

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
MA diploma

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14., 1097 Hungary

Munkaidő

Core time
9:30 - 15:00
You can start at
Azonnal

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
500 000 — 700 000 Ft

Juttatások

  • Ingyen kávé
  • Házon belüli képzések
  • Telefon
  • Parkolási támogatás
  • Csapatépítő programok
  • Utazási támogatás

Feladatok

  • Űripari és más elektronikai projektek menedzselése
  • Projekt megtervezése a követelményekből kiindulva
  • Projekt változásainak menedzsmentje
  • Kockázatmenedzsment
  • Kommunikáció nemzetközi szinten is

Technológiák, eszközök

Jira Confluence MS Project

Így dolgozunk mi

Van egy testre szabott agilis munkamódszerünk, ami többnyire működik :)

A csapat számokban

Team size
25+ person
Team age range
23 - 50

Mit fogsz tanulni

  • Hogyan is működik az űripar
  • Bármit, amiről Zoli mesél
  • Mi is az a madarazás

Első napod

Gábor, Péter és Anita felvilágosítana, mi merre hány méter :)

Megkapnád az asztalod és a többiektől egyéb hasznos infókat

Megismerkednél a JIRA-val

Termékünkről

A modern kori űrversenyben saját kis-műholdas technológiák tervezésével, gyártásával és üzemeltetésével foglalkozunk. Ez lefedi a küldetéstervezést, szimulációt, műhold fedélzeti hardver- és szoftvertervezést, gyártást, tesztelést, felbocsátást és az űrrendszer üzemeltetését is. Célunk tovább erősíteni a hazai űripart és egyre nagyobb szerepet vállalni az európai küldetésekben is.

Ettől különleges a termékünk

Tech Agilis Elektronika Napi standup Légi- és űripar CAD

Történetünk

  1. 2012.02

    Masat-1, az első magyar műhold felbocsátása

  2. 2012.04

    Megalapítjuk a C3S kft-t

  3. 2012.05

    A Magyar Űripari Klaszter tagja leszünk

  4. 2014.02

    Megszerezzük az első űripari megbízást

  5. 2015.06

    Bekapcsolódunk a PLATO 2.0 exobolygó-kutató műhold fejlesztésébe

  6. 2016.06

    Elindul a RADCUBE űridőjárás-megfigyelő magyar műhold fejlesztése

  7. 2017.10

    Bekapcsolódunk a SMILE (röntgenteleszkóp) műhold fejlesztésébe

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Bármelyik lehetséges
Star Wars vagy Ben Hur?
SW természetesen!
Ebéd?
11-től már kopog a szemünk

Ügyfeleink

C3S Kft. - Ügyfeleink

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

A munkahelyről

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Gokart, szabadulószoba, sörözés
Átlag életkor
30
Szülinapoztok együtt az irodában?
Természetesen! :)

Follow us