Professional skills

Mérlegképes könyvelő
Pénzügyi folyamatok
Számlázás
MS Office programok
tárgyi eszköz nyilvántartás

Personal skills

Reliability Flexibility Team spirit Professional Commitment önálló, pontos munkavégzés

Even better…

Infotéka kontír könyvelőpr.
külf. gazd-i esemény kezelése
ügyviteli tapasztalat
alapszintű angol nyelvtudás

Job description

Főkönyvelőnk mellé teljes munkaidős könyvelőt keresünk.

Ezt kínáljuk Neked:
• tapasztalt munkatársak, összetartó csapat;
• igényes munkakörnyezet;
• hosszú távú munkalehetőség;
• speciális területek megismerésének lehetősége a gyakorlatban;
• versenyképes fizetés.

Ideal candidate

Good sense of humor Terhelhetőség Lojalitás monotóniatűrés

Qualifications

Pénzügy és számvitel
Post-secondary education

Language skills

Magyar
Native speaker

Office address

Budapest, Révész u. 27, 1138 Magyarország

Work schedule

Core time
09:00 - 17:30
You can start at
azonnal

Salary range

Gross monthly salary range
HUF 200 000 — 350 000

Benefits

  • Free coffee
  • In-house trainings
  • Office massage
  • Team building programs
  • Training contribution

Tasks

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Vevőszámlák kiállítása
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Beszámolók, mérlegek elkészítésében való részvétel
  • Belső pénzügyi egyeztetések, ellenőrzési feladatok

Technologies and tools

MS Office Slack Könyvelőprogramok

What you will learn

  • Ügynökségi pénzügyi folyamatok
  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • Szakmai képzések

Our product

Marketing, adattudomány, IT fejlesztés

A CRANE adatvezérelt marketing ügynökség. Az ügyfeleink számára készített marketing és kommunikációs aktivitásokat az üzleti elvárások alapján tervezzük, és sikerességüket az elért üzleti eredmények figyelembevételével értékeljük. Értjük a számok és beszéljük a vásárlók nyelvét, így tudjuk jól célzott, meggyőző és mérhető kommunikációs megoldásokkal segíteni partnereink munkáját.

Our mission

A Crane több mint reklámügynökség.Mi kommunikációs mérnökök vagyunk. Ismerj meg minket!

What would I miss if I left?

Zsolti
			    									- Head of Design
A kihívások, a csapat és a pingpong, no meg a CFB, azaz a Crane Friday Brunch... ja, és még egyszer a CSAPAT!
Zsolti , Head of Design

Office photo

CRANE - Office photo

Work-life balance

Work
Private life

What makes our product special

CRM Data visualization Adatvezérelt marketing Content + social marketing Loyalty Integrált kommunikáció

Our story

  1. 2005.10.01

    A Crane alapítása.

  2. 2007.10.01

    Beköltöztünk új, Duna-parti irodánkba, a Riverloft Officies-ba.

  3. 2015.01.01

    A Crane DS megalapítása Írországban, amely saját fejlesztésű kulturális CRM rendszerrel foglalkozik.

  4. 2015.10.01

    Megalapítottuk a data science és IT divíziónkat.

  5. 2016.01.01

    Létrehoztuk a Content Crane divíziót, amely a social media kommunikációval foglalkozik.

How can the employees affect the company’s life?

Van ötletládánk, ezt havonta egyszer, a Crane Friday Brunch-ön kinyitjuk, és amit csak lehet, megvalósítunk. Így van home office napunk, rugalmas munkaidőnk, pingpongasztalunk stb.

Favourite thing in the office

CRANE - Favourite thing in the office

Trainings and workshops

Minden péntek délután tréningdélután, ahol mindenki olyan irányban képzi magát, amilyenben szeretne fejlődni, ezt a cég által finanszírozott személyre szabott képzési tervvel is kiegészítjük.

Lightning round

Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben :)
Mac vagy PC
10%-90%
Nemek aránya?
50%-50%

Our clients

CRANE - Our clients

Why we love our office

A Duna-parton egy szép loft irodában dolgozunk. Pár perc sétára egzotikus kifőzdék is várnak, de kedvencünk a Firkász. Minden divíziónak saját szobája van, ha pedig össze szeretnénk dugni a fejünket, akkor erre kiválóan alkalmas a tágas pingpong tárgyalónk, ami 17 óra után kizárólag pingpongozásra használható, illetve a meghitt, kényelmes lounge tárgyaló, ahol kényelmes fotel és kanapé is van.

Product video

CRANE - Product video

Personal qualities we appreciate

Humor, türelem, empátia, csapatszellem - és precizitás!

Csapatáztató tréning 2018

CRANE -

Follow us

CRANE

The place where I would work

There is no open position at the moment, but would you like to join the team? Follow their team! By signing up, you will be notified in the future of the current open positions of the chosen company.