Requirements

  • Angol nyelvtudás

  • Jó kapcsolatteremtő készség

  • Közösségépítésben szerzett tapasztalat

  • IT/sales területen szerzett tapasztalat

  • Közgazdasági/mérnöki végzettség

This is a passive job

This means that the posting company is not actively looking for a new colleague, but are interested in growing their applicant pool. It is possible they will not get in touch with you immediately.
Budapest, Andrássy út 66, 1062 Magyarország

Job Description

Csapatunk épül-szépül, és most újabb lelkes tagot keresünk a fedélzetünkre.  Ha szívesen lennél Te az az ember, aki folyamatosan építi az iskolánk kapcsolatait a hazai IT cégekkel, és segíti végzett hallgatóinkat, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, akkor akkor ne habozz, jelentkezz még most!

Responsibilities

  • Hallgatók segítése az elhelyezkedésben
  • Új céges partnerek keresése
  • Kapcsolatépítés, -ápolás, -tartás az ügyfelekkel
  • Riportok, sales anyagok készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

About you

  • Nem riadsz meg, ha új utakat kell felfedezned
  • Otthonosan érzed magad IT-val kapcsolatos témákban
  • Megállod a helyed nemzetközi környezetben is, szívesen utazol munkád során
  • Készségszinten használod a LinkedIn, Task management, CRM eszközöket
  • Aktív tagja vagy LinkedIn, FB, Meetup szakmai csoportoknak

Working Hours

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Igen

Job details

Term of employement
Határozatlan idejű szerződés
Salary Type
Havi fix összeg
Gross salary range
Not specified
Fringe benefits
Company phone
Company notebook
Training package

What We Do

A Green Fox Academy egy iskola Budapest belvárosában, ahol profi mentorok segítségével nem-programozókból képzünk programozókat 4 hónap alatt, a kurzus sikeres elvégzése után pedig az elhelyezkedésben is segítjük hallgatóinkat.

About the workplace

1

Átlag életkor
29

2

Fiú/lány arány
18/10

3

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Társasozunk, karaokezunk, bográcsozunk

Couldn’t find your dreamjob yet?

We will let you know when we do.