Szakmai ismeretek

Magabiztos angol nyelvtudás
Ügyfélorientált szemléletmód
Kiváló kommunikációs képességek
Türelem
Online ügyfélkezelés tapasztalat

Még jobb, ha...

Német nyelvtudás (legalább középszint)
Twitter skills

Állás leírása

Mivel a Tickething felhasználói nem lépnek kapcsolatba egymással személyesen, kiemelten fontos nekünk, hogy minden felmerülő kérdést, problémát és észrevételt gyorsan, barátságosan és hatékonyan kezeljünk.

Amikor a felhasználóink kapcsolatba lépnek velünk (chat, email, telefon), szeretnénk bennük azt az érzést kelteni, hogy az egyik legjobb barátjukkal beszélgetnek és számíthatnak ránk.

Iroda cím

Budapest, Derkovits u. 7, 1126 Ungarn

Feladatok

  • Felhasználóink kérdéseinek megválaszolása
  • Problémás esetek kezelése
  • Chat, social media és telefonos ügyfélszolgálat

Mit fogsz tanulni

  • Peer-to-peer marketplacek működése
  • Online ügyfélkezelés kíhívásai
  • Growth hacking
  • Online csalók trükkjei
  • Nemzetközi csapatépítés

Ne jelentkezz, ha ...

  • Türelmetlen vagy.
  • Nem írsz magabiztosan angolul.
  • Nem szeretsz mások problémáival foglalkozni, segíteni nekik.
  • Nem érdekelnek az online marketplacek.

Feladatok

  • Megismernéd a teljes support rendszerünket.
  • Elmesélnénk az eddigi sikereinket és buktatóinkat.
  • Adnánk egy csomó olvasnivalót a másodlagos jegypiacról.

Rólad

Kommunikatív, segítőkész személyiség vagy. Türelemmel és megértéssel tudod kezelni mások problémáit, és örömöd leled abban, hogy gyorsan és hatékonyan segíts kérdések megválaszolásában.

Magyarul és angolul is magabiztosan kommunikálsz írásban.

Termékünkről

Biztonságos piactér jegyek adás-vételére.

Célunk, hogy egy biztonságos és megbízható felületet biztosítsunk a magánszemélyek között történő jegycserék lebonyolítására.

A vásárlók számára 100% pénzvisszafizetési garanciát biztosítunk.

Rendezvénypartnerink számára egy olyan API terméket készítettünk, amelynek segítségével csatlakozni tudunk jegyértékesítő rendszerükhöz így teljes mértékben kizárva mindenfajta visszaélési lehetőséget.

Missziónk

Biztonságos, ellenőrzött és transzparens jegycsere magánszemélyek között. Ezért dolgozunk nap mint nap.

Vettél már Facebook csoportokban, aluljáróban, egyéb csatornákon belépőjegyet másoktól?

Izgultál már azon, hogy a jegy nem lesz érvényes a beváltásnál? Vagy azon, hogy hány embernek adták még el ugyan azt a jegyet?

Ezeket a problémákat előzi és oldja meg a Tickething, ez a missziónk!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Viszneki Tibor
			    									- Product manager

Mi fog hiányozni, ha elmennél a cégtől?

A német kollégánk (Jan) kalandjai a magyar nyelvvel. :))

Viszneki Tibor , Product manager

Munka-magánélet egyensúly

Work
Private life

Ettől különleges a termékünk

sexy UX fan friendly secure and transparent

Történetünk

  1. 2016.03

    MVP launch

  2. 2016.05

    Seed investment - 150K EUR

  3. 2016.09

    Telenor Accelerate

  4. 2017.05

    EUR payment option and international events

  5. 2017.10

    Seed investment - 500K EUR

  6. 2018.04

    Sziget, Balaton Sound, Volt, TIXA, Bánkitó, KOBUCI partnerships

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Kis csapat vagyunk, és fiatalok.

Van egy ötleted? Igyunk egy kávét és mehet a brainstorm.

Irodán kívül jött az ötlet? Dobd be a Slack csatornánkba.

Feature ötleted van? Mehet ASANA-ba.

Így képezzük a kollégákat

Elmennél egy szakmai konferenciára? - Dobj egy linket és intézzük a jegyed.

Akciós képzés a Udemy-n? - Szólj a többieknek is!

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
sör
Csúszás vagy túlóra?
Már készen van
Mac vagy PC
MAC

Ügyfeleink

Tickething - Ügyfeleink

Termékvideó

Tickething - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Jim Carrey

Jim Carrey

Mókamester

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Elismerjük amikor hibázunk, de ugyan azt a hibát nem követjük el még egyszer.

Amit szeretünk:

  • Koncertek, fesztiválok, sportesemények
  • Macbooks
  • Nicolas Jaar
  • Rugalmas munkaórák
  • Egy jó ebéd
  • Pingpong

A munkahelyről

Átlag életkor25Mit esztek szívesen együtt?#napimenuHány meeting van hetente?max 1-2

Follow us