Requirements

  • Iratkezelési, adminisztrációs gyakorlat

  • Irodai programok ismerete

  • Szervezési, rendszerezési tapasztalat

  • Figyelemes, precíz, önállóan dolgozó

  • Jó kommunikációs készség

Budapest, Zichy Jenő u. 10, 1066 Magyarország

Job Description

Vállalatunk ügyvitelével kapcsolatban kellene segítened, az adminisztrációs, irodai  feladatok mindenre kiterjedő átvállalásával.

Több kollégánkkal is együtt kell dolgoznod a munkád során, ezért univerzális, jól kommunikáló, figyelmes, precíz, és munkakedvelő, és önállóan dolgozni tudó, motivált emberrel szeretnénk dolgozni, akit esetleg még a bringák is érdekelnek.

Responsibilities

  • Könyvelési papírok rendezése, kezelése
  • Pénztárfeladatok, kasszázás, számlák kezelése
  • Iratkezelés, adminisztráció
  • Scannelés, nyomtatás, másolás, iktatás
  • Telefonkezelés, programegyeztetések

Job details

Term of employement
Határozatlan idejű szerződés
Salary Type
Havi fix összeg
Gross salary range
Not specified
Incentives
Incentive plan

Working Hours

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

What We Do

Az Ultimate e-bike egy széles választékkal rendelkező, minőségi elektromos jármű márka.

A hagyományostól kezdve, a sportoson keresztül az extrémig bezárólag válogathatsz kedvedre

  • elektromos kerékpárjaink
  • elektromos rollereink
  • elektromos háromkerekűink
  • elektromos robogóink, önegyensúlyozóink

közül, bármilyen korú is legyél.Minden termékünket kipróbálhatod bemutatótermünkben, és azonnal megvásárolhatod.

E-MOBILITÁS a szenvedélyünk:

Az elektromos kerékpár annyiban különbözik a hagyományos kerékpároktól, hogy a pedálozást elektromos motor segíti, így bátran bevállalhatod akár a hétvégi túrákat is.

Végvári Attila ügyvezető-tulajdonos
video

Nemcsak a termék kerül a vásárlókhoz a legnagyobb gondossággal, hanem személyre szabottan mutatjuk be a jármű pontos működését, karbantartását. Elvégezzük a a beállításokat, válaszolunk a kérdésekre.

Dávid

Nem kell autóval bemenni, parkolódíjat fizetni, dugókban ácsorogni. Összecsukható elektromos kerékpárjainkat csomagtartóba is tehetik, P+R parkolóból, otthonról begurulhatnak, akár fáradság nélkül.

Rólad

  • Minden adminisztrációs terhet leveszel az ügyvezető válláról, aki így egész nap mosolyogni fog
  • Pörgős, precíc vagy, egyszerűen IMÁDSZ adminisztrálni, a könyvelő számára papírokat előkészíneni
  • Önállóan tudsz, és szeretsz is dolgozni
  • Nagyon tudsz figyelni, elég egyetlen egyszer elmondani egy feladatot
  • Sőt, legközelebb már egyszer sem kell, mert kitalálod
  • Fontos számodra hogy minden irat, számla, kasszanyitási, és zárási papír, és minden egyéb klappoljon

E-MOBILITY
Sajátmárkás elektromos járművek széles választéka
video

About the workplace

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
A legjobb fejekkel

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bringázunk

3

Átlag életkor
18 és 99 között

Couldn’t find your dreamjob yet?

We will let you know when we do.