Requirements

  • Iratkezelési, adminisztrációs gyakorlat

  • Irodai programok ismerete

  • Szervezési, rendszerezési tapasztalat

  • Figyelemes, precíz, önállóan dolgozó

  • Jó kommunikációs készség

This is a passive job

This means that the posting company is not actively looking for a new colleague, but are interested in growing their applicant pool. It is possible they will not get in touch with you immediately.
Budapest, Zichy Jenő u. 10, 1066 Magyarország

Job Description

Vállalatunk ügyvitelével kapcsolatban kellene segítened, az adminisztrációs, irodai  feladatok mindenre kiterjedő átvállalásával.

Több kollégánkkal is együtt kell dolgoznod a munkád során, ezért univerzális, jól kommunikáló, figyelmes, precíz, és munkakedvelő, és önállóan dolgozni tudó, motivált emberrel szeretnénk dolgozni, akit esetleg még a bringák is érdekelnek.

Responsibilities

  • Könyvelési papírok rendezése, kezelése
  • Pénztárfeladatok, kasszázás, számlák kezelése
  • Iratkezelés, adminisztráció
  • Scannelés, nyomtatás, másolás, iktatás
  • Telefonkezelés, programegyeztetések

Working Hours

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

Job details

Term of employement
Határozatlan idejű szerződés
Salary Type
Havi fix összeg
Gross salary range
Not specified
Incentives
Incentive plan

What We Do

Az Ultimate e-bike egy széles választékkal rendelkező, minőségi elektromos jármű márka.

A hagyományostól kezdve, a sportoson keresztül az extrémig bezárólag válogathatsz kedvedre

  • elektromos kerékpárjaink
  • elektromos rollereink
  • elektromos háromkerekűink
  • elektromos robogóink, önegyensúlyozóink

közül, bármilyen korú is legyél.Minden termékünket kipróbálhatod bemutatótermünkben, és azonnal megvásárolhatod.

About the workplace

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
A legjobb fejekkel

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bringázunk

3

Átlag életkor
18 és 99 között

video

E-MOBILITÁS a szenvedélyünk:

Az elektromos kerékpár annyiban különbözik a hagyományos kerékpároktól, hogy a pedálozást elektromos motor segíti, így bátran bevállalhatod akár a hétvégi túrákat is.

Végvári Attila ügyvezető-tulajdonos
video

E-MOBILITY
Sajátmárkás elektromos járművek széles választéka

Nem kell autóval bemenni, parkolódíjat fizetni, dugókban ácsorogni. Összecsukható elektromos kerékpárjainkat csomagtartóba is tehetik, P+R parkolóból, otthonról begurulhatnak, akár fáradság nélkül.

Rólad

  • Minden adminisztrációs terhet leveszel az ügyvezető válláról, aki így egész nap mosolyogni fog
  • Pörgős, precíc vagy, egyszerűen IMÁDSZ adminisztrálni, a könyvelő számára papírokat előkészíneni
  • Önállóan tudsz, és szeretsz is dolgozni
  • Nagyon tudsz figyelni, elég egyetlen egyszer elmondani egy feladatot
  • Sőt, legközelebb már egyszer sem kell, mert kitalálod
  • Fontos számodra hogy minden irat, számla, kasszanyitási, és zárási papír, és minden egyéb klappoljon

Nemcsak a termék kerül a vásárlókhoz a legnagyobb gondossággal, hanem személyre szabottan mutatjuk be a jármű pontos működését, karbantartását. Elvégezzük a a beállításokat, válaszolunk a kérdésekre.

Dávid

Couldn’t find your dreamjob yet?

We will let you know when we do.