Szakmai ismeretek

support
Weboldal szerkesztés

Emberi tulajdonságok

Problémamegoldó Verbális kommunikáció Precíz Koordinál Szervez

Még jobb, ha...

Nyitottság a webfejlesztésre

Állás leírása

Ügyesen szervezel, koordinálsz és fontos számodra a hatékony információáramlás?

Határozottan és helyesen kommunikálsz írásban, szóban, magyarul és angolul egyaránt?

Kedves vagy és szereted az embereket (hétfőn reggel, kávé előtt és esetleg még péntek délután is)?

Szerkesztettél már weboldalakat és imádtad minden percét?

Hihetetlenül precíz és igényes vagy a munkádra?

Akkor gyere :-)

Az ideális jelentkező

nyitott Precíz Rugalmas Proaktív jókedélyű rendszerben gondolkozó igényes

Végzettség

Informatika
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Hauszmann Alajos u. 3, 1117 Hungary

Munkaidő

Core time
9:00 - 18:00
You can start at
holnaptól

Juttatások

  • Konferencia támogatási keret
  • Ingyen üdítő
  • Ingyen kávé
  • Ingyen rágcsa
  • Házon belüli képzések
  • Telefon
  • Notebook
  • Sportolási támogatás
  • Csapatépítő programok
  • Képzési hozzájárulás

Feladatok

  • IT support tevékenység ügyfeleink számára
  • Scrum csapatokkal való együttműködés
  • Problémák felderítése és megoldása
  • Kommunikáció a fejlesztők és az ügyfelek között

Technológiák, eszközök

Scrum Liferay

Így dolgozunk mi

SCRUM és SCRUM és egy kis SCRUM

csapatok, ügyfelek, munkatársak

A csapat számokban

Team size
25+ person
Team age range
20 - 43

Mit fogsz tanulni

  • Scrum
  • Liferay
  • Angol

Felszereltség

Felszereltség tökéletes, laptop és monitorok, kellemes atmoszféra kényelmes iroda és sok-sok finomság.

Így jelentkezz

Küldj kérlek egy CV-t vagy egy linkedin profilt. Köszi :)

Előadunk

Webtown -

kérdezgetünk

Webtown -

Vitorlázunk

Webtown -

Termékünkről

Célunk a kezdetek óta minőségi, egyedileg testreszabott szoftverekkel segíteni partnereink mindennapi munkáját. Olyan rendszereket építünk, melyekkel megkönnyítjük ügyfeleink üzleti tevékenységét. Ezt pedig úgy érjük el, hogy folyamatosan szem előtt tartjuk az igényeket és a trendeket.

Missziónk

A szoftver mindent uralni fog, amiben hatékonyabb, mint az ember, ezért biztosítjuk a cégeknek, hogy megoldásaink révén hatékonyan lépjék meg a digitális transzformációt.

A digital pioneerek partnere akarunk lenni, akihez bármikor bizalommal fordulhatnak.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Demeter Saci
			    									- HR menedzser

NEM AKAROK ELMENNI!!!

Demeter Saci , HR menedzser

Fotó az irodáról

Webtown - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Work
Private life

Csapatvideó

Webtown - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Ahogy tetszik Java Szoftverfejlesztés Agilis Nyitottak vagyunk PHP Sör Napi standup Vidámság Zene Laza péntek Mesterséges Intelligencia

Történetünk

  1. 2005.04

    Megalapítottuk az akkor még csak PHP alapú projektekre koncentráló Webtown Informatika Kft-t.

  2. 2007.10

    Bevezettük Symfony keretrendszer alkalmazását projektjeink kivitelezésénél.

  3. 2009.12

    Bevezetésre került a Java programozási nyelv és a Java fejlesztői csapat kialakítása.

  4. 2010.08

    Liferay partnerséget szereztünk, s elkezdtük a nagyvállalati portálrendszerek fejlesztését.

  5. 2013.11

    Liferay Enterprise alapú portál szállításának eredményeképp, Liferay Gold partnerek lettünk.

  6. 2014.08

    Pénzügyi eredményeink és bővülő ügyfélkörünk által, év végén már több, mint 40 munkatársunk volt.

  7. 2014.11

    Elfoglaltuk jelenlegi főhadiszállásunkat a Hauszmann Alajos utcában.

  8. 2015.10

    Platinum Liferay és eZ partnerré váltunk, bevezettük a Scrum módszertant.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Nagy lelkesedéssel fogadjuk azokat munkatársakat, akiknek vannak ötletei, javaslatai. Ezeket rendszerint egy kávé vagy egy sör mellett átbeszéljük.

Kedvenc tárgy az irodában

Webtown - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

belső-külső képzések

Kétszavasok

Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Csúszás vagy túlóra?
Nemtúlóra
Sör, bor vagy tömény?
is-is-is

Ügyfeleink

Webtown - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

társasozni, csapatozni, inni-enni, nevetni, játszani, beszélgetni, együtt gondolkozni

Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky

Grabovsky

Túlélő

Tulajdonságok, amiket értékelünk

rugalmasság, nyitottság, hangosan nevetni tudás, tanulási vágy, együttlenniakarás, alkotni vágyás

Még egy szülinap

Termékek / Szolgáltatások

  • Liferay, Symfony
  • CSS3, PHP5+, HTML5, MySQL, CSS, JavaScript,
  • Symfony 2+ ,GIT / SVN, eZ, Blackfire, jQuery
  • Java8, Tomcat, PostgreSQL, Docker, Oracle
  • SCRUM

jöhetnek a gyerekek is!

kedvenc kikötőnk

A munkahelyről

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Sörözünk, dartsozunk, focizunk, túrázunk
Emberek száma/iroda
50
Mit esztek szívesen együtt?
Bármit! Együtt minden finomabb :-)

SÜTÜNK FŐZÜNK

játszunk, játszunk

Megfejtjük a rejtélyeket

Ami nálunk vár rád:

  • havi céges sörözés és közös sportesemények
  • hegymászás és vitorlázás
  • társasjáték és darts
  • közös mozizás, gyerekes programok
  • kényelmes, jól felszerelt iroda egy nyitott, barátságos, laza csapattal

HAJÓZÁSRA KÉSZÜLÜNK

Mások szerint mi:

  • Profi
  • Rugalmas
  • Családbarát
  • Vicces
  • Elfogadó
  • Laza

VéBézünk

GYÜMÖLCSÖZÜNK

Follow us