DreamJo.bs iroda
1015. Budapest, Toldy Ferenc utca 80.
Ügyfélszolgálat
hello@dreamjo.bs
Hirdetésfelvétel
sales@dreamjo.bs
Ügyvezetés
Balogh-Mázi Mária​ / CEO
maja@dreamjo.bs
Értékesítés
Kirchner Csilla / Head of Sales
csilla.kirchner@dreamjo.bs
+36 70 457 5552
Pham Lili / Account manager
lili.pham@dreamjo.bs
+36 30 735 3955
Gazsó Nikolett / Account manager
nikolett.gazso@dreamjo.bs
+36 31 785 7321
Marketing
Bordi Beatrix / Head of Marketing
beatrix@dreamjo.bs
+36 30 492 0544
Kuris Nikolett / Online marketing assistant
nikolett.kuris@dreamjo.bs
+36 30 302 7206
Fejlesztés, web
Jenei Norbert / Head of Development
norbert.jenei@dreamjo.bs
Iroda
Vajda Anita / Office manager
anita@dreamjo.bs
Végvári-Belencsik Nóra / Munkáltatói márka szakértő
nora@dreamjo.bs

Állást hirdetnél?

Szeretnétek Ti is ilyen menő cégprofilokkal és álláshirdetésekkel megjelenni a DreamJo.bs oldalán?

Mutasd meg miért jó Nálatok dolgozni, majd találd meg velünk könnyen és gyorsan a hozzád legjobban illő kollégákat!

Állást keresel?

A DreamJo.bs más, mint a többi állásportál. Mi segítünk, hogy valóban olyan helyen találj munkát, amit bírni fogsz!

Még keresed az álomállásod? Segítünk megtalálni!