Szakmai ismeretek

Több éves pénzügyi tapasztalat
Angol kommunikáció
Adminisztráció
Microsoft Excel
Microsoft Teams

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Önálló Megbízható Agilis, Proaktív Kiválóan kommunikál

Állás leírása

Te fogod a cég napi adminisztrációs feladatait ellátni, kapcsolatot tartani Eszterrel a könyvelésen, Letíciával a bérszámfejtésen és segíteni Zsolt munkáját az ügyvezetésben. Tőled indulnak majd az utalások, ezért a csapat és a partnerek is szeretni fognak ha idő előtt utalsz :) Az irodában jellemzően angolul beszélünk és külföldi partnerekkel is fogsz kapcsolatot tartani, utazásokat szervezni.

Ekkor kezdhetsz
holnaptól

  • Önéletrajz

Végzettség

Pénzügy és számvitel
Bármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Meredek u. 15, 1124 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
20-30 óra/hét

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé Rágcsa
Képzés
Konferencia támogatás
Jóllét
Sportolási támogatás Csapatépítő programok
Utazás
Tömegközlekedési támogatás Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Könyveléssel való kapcsolattartás, pénzügyi kimutatások
  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel (e-mailen, telefonon)
  • Banki utalások
  • Utazások szervezése, elszámolások készítése
  • Számlák kezelése

Technológiák, eszközök

Git Microsoft Teams Unity Adobe Creative Cloud Microsoft Office 365 Microsoft Planner Bigin CRM

Így dolgozunk mi

Reggel egy gyors Daily meeting hogy mindenki képben legyen, ügyfelekkel egy Weekly általában a hét második felében. Napközben Teams, feladatok Plannerben.

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 38

Termékünkről

Kiterjesztett valóság kutatás-fejlesztés

A 360world-ben 11 éve a legújabb technológiákkal dolgozunk partnereink számára, a világon az elsők között lettünk Microsoft Mixed Reality Partnerek. Úttörök voltunk a 360 és a gigapixeles fotózásban, az érintés és gesztus vezérlésben, a kiterjesztett és virtuális valóságban, a telepresenceben és a volumetrikus renderelésben. Prototípus szemüvegeket, sisakokat és optikai rendszereket is építünk.

Missziónk

State-of-the-art teechnológiákkal komplex 3D rendszereket vizualizálni az ipar és az orvostudomány számára.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Tamás
			    									- Mixed Reality Fejlesztő
A kihívások, amik élvezetessé teszik a feladatokat - főleg amikor sikerül megoldani őket.
Tamás , Mixed Reality Fejlesztő

Fotó az irodáról

360world Europe Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Meredek u. 15, 1124 Magyarország

Csapatvideó

360world Europe Kft. - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

MSFT Mixed Reality Partner Gigapixeles technológia HoloCall - Telepresence In-vehicle head tracking Automata Optikai Inspekció Volumetrikus renderelés Konvolúciós Neurális Hálózatok Jetman sisak Clairity Forgalom Vizualizáció

Történetünk

  1. 2010.07

    70 Billion Pixels Budapest - a 360world bemutatja a világ legynagyobb gigapixeles panorámaképét

  2. 2013.08

    Airglass márkanév alatt okosszemüveget és sisakot tervezünk, fejlesztünk a Jetman csapattal

  3. 2014.05

    A 360world megnyeri az első Google Tango Hackathont

  4. 2017.06

    A 360world a világon az elsők között Microsoft Mixed Reality Partner lesz

  5. 2018.10

    HoloCall - Telepresence Android, IOS és Windows mobil eszközökre

  6. 2019.01

    Volumetricity - Volumetrikus vizualizációs megoldásra szemüvegre, mobilra, webre

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Korunk információs legótengerében bárki találhat olyan építőkockát, amellyel hatékonyabban tudunk megoldásokat teremteni, ezért nyitottak vagyunk minden friss gondolatra.

Kedvenc tárgy az irodában

360world Europe Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Meredek u. 15, 1124 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Konferenciákra, kiállításokra, meetupokra járunk személyesen, de az online kurzusokat is támogatjuk. Az önfejlesztés nem opció hanem kötelező feladat, annyira gyorsan változó technológiákkal dolgzunk.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Strandpapucs :)
Kedvenc dekor?
Budapest panoráma
Superpower?
See Beyond!

Ügyfeleink

360world Europe Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A tetőn: Budapest panoráma, tiszta levegő, kézműves sör.

Az irodában: Szupercsapat, gőzölgő kávé, prototípusok, világmegváltó gondolatok.

A parkolóban: Elektromos bringa, motor és autó

Termékvideó

360world Europe Kft. - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Számunkra a legfontosabb a személyes motivációd. Ha igazán szeretnél 3D rendszereket fejleszteni, amik megváltoztatják a világot, akkor itt a helyed! Azért ne felejtsd otthon a csapatáskát sem :)
Betetőzünk
Fotó az irodáról teszt közben

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
360world Europe Kft.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

360world Europe Kft. további nyitott pozíciói

Unity Developer
@360world Europe Kft.
HOLOLENS, OCULUS