Új dimenziók az ergonómiában - digitális ergonómia

AXS Motionsystem Kft.

  Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Értékesítési vezető

Középszintű

Európai jelenlét erősítéséhez keresünk angolul folyékonyan és magabiztosan beszélő kollégát Sales Manager pozícióba, aki elsősorban nagy sorozatban gyártó (például autóipar) ügyfelekkel fog foglalkozni.

Szakmai ismeretek

Vállalati értékesítés
Számítógépes ismeretek
Ügyfélszolgálati tapasztalat
Nagyvállalati kapcsolatok

Emberi tulajdonságok

Csapatmunka Utazási hajlandóság Fejlődés, tanulás iránti vágy nyitottság új dolgokra

Előny, ha...

Nagyvállalati értékesítési tapasztalat

Ergonómiai ismeretek

Ekkor kezdhetsz

Szeptember

Juttatások

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
Coaching
Utazás
Céges autó
Eszközök
Céges telefon
Egyéb

Versenyképes alapbér
Egy új üzletág felépítésének a lehetősége
Bónusz
Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőség
Rugalmas, fiatalos munkakörnyezet
Laptop

Feladatok

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása és megkeresése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, utánkövetés
  • Telefonos megkeresések kezelése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • CRM és egyéb értékesítést támogató rendszerek kezelése
  • • Target listák összeállítása, rövid és hosszútávú Sales stratégia felépítése

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz Motivációs levéllel
  • Bérigény megjelöléssel
  • LinkedIn

Végzettség

Üzleti szakértő
Bármilyen fokú diploma
vagy
Műszaki, mérnöki képzés
vagy
Informatika

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
vagy
Német

Iroda cím

Budapest, Répásy Mihály u., Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 56

Mit fogsz tanulni

Ergonómiai szakértői rendszer működtetése és értékesítése

Termékünkről

AXS Ergonómiai Kiértékelő Rendszer

Az AXS Motionsystem Kft. digitális ergonómiai kiértékelő rendszer segítségével támogatja az ipari környezetben kialakított munkaállomások optimalizálását. A szakértői rendszerrel egészséget védő ergonomikus munkahelyek kialakítását lehet gyorsan és pontosan támogatni, és ezáltal megszüntethetők a munkaállomásokon jelentkező, a munkavégző-képességet befolyásoló negatív fizikai és pszichés hatások.

Missziónk

Az AXS küldetése, hogy munkásságával hozzájáruljon az emberek életminőségének javításához és a fenntartható fejlődéshez az emberi mozgás digitalizálásának, elemzésének és valósághű visszaadásának révén.
Az AXS saját fejlesztésein alapuló és termékeivel új dimenziókat nyit az emberi mozgás értelmezése és fejlesztése terén.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Alapító

A nulláról való építkezés, a fejlesztés, az ötletbörzék semmivel nem pótolható kihívása, hangulata a megálmodott cél megvalósításának izgalma és öröme

Alapító

Fotó az irodáról

AXS Motionsystem Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Répásy Mihály u., Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Egyedülálló integrált megoldás Digitális szakértői rendszer Elemző eszköz ergonómusoknak Automatikus mozgásfelismerés Erőhatások mérése és elemzése

Történetünk

  1. 2014.12

    Alapítás

  2. 2016.05

    Audi Hungaria által kiírt nemzetközi tender megnyerése

  3. 2018.08

    AXS Motionsystem Kft - Audi AG - Deutsche MTM GmbH fejlesztési szerződés létrejötte

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Innovációval napi szinten foglalkozó cégként mindenki véleményére kíváncsiak vagyunk, az ötleteit/javaslatait bárki írásban vagy szóban megoszthatja a többiekkel.

Kedvenc tárgy az irodában

AXS Motionsystem Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Répásy Mihály u., Magyarország

Így képezzük a kollégákat

A fejlesztési folyamat előre haladtával folyamatosan tanul mindenki a saját területét érintő vonatkozásban.

Részt veszünk konferenciákon és kiállításokon.

Célirányos szakmai tréningeket szervezünk.

Kétszavasok

Hobbi?
Túrázás, barkácsolás, videójáték
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
lezser
Mac vagy PC
PC

Ügyfeleink

AXS Motionsystem Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A műhely az innováció központi helyszíne, ahol az ötletek kipattannak, kipróbálásra kerülnek és a jónak ítélt próbálkozások megvalósulnak.

Vidám, vitatkozós, néha kissé hangos és nagy ritkán van hogy szomorú függően a fejlesztés eredményétől.

Az irodai feladatokat home office-ban látjuk el, a megbeszélések a műhelyben zajlanak kreatív légkörben.

Állatbarát környezte,egy kutyája már van a csapatnak.

Termékvideó

AXS Motionsystem Kft. - Termékvideó

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Nyitottság

Csapatmunka

Humorérzék

Tanulóképesség

Önállóság

Munkabírás

Tolerancia

Itt követhetsz minket