Követelmények

  • JavaScript ES6

  • HTML5, CSS animációk, SVG

  • Grafikai tervezés & eszközök

  • UX

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Andrássy út 66, 1062 Hungary

Munka leírása

A célod élvonalbeli alkalmazások tervezése és fejlesztése egy úttörő React Native csapattal együttműködve.

Rólad

  • Naprakész vagy a dizájn trendekben, kreatív vagy, ugyanakkor alázatos a cél érdekében
  • Szenvedélyed a csapatmunka, tanulás és tudásmegosztás
  • Problémamegoldó vagy, nincs lehetetlen számodra
  • Analitikus és szintetikus gondolkodásod van
  • Felelősséget vállalsz a munkád minőségéért és a határidőkért

Feladatok

  • React Native elsajátítása
  • Élvonalbeli, interaktív UI felületek programozása
  • UI megoldások kutatása és prototipizálása
  • Mobil és IoT UX tervezése
  • Fejlesztők támogatása a terved implementálásában

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Egyéni és csapat-coaching, Masszázs
Bónusz
Hosszútávú ösztönzők (pl részvény, társtulajdon)

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Megbeszélés szerint

Mit csinálunk

A Bene Studio az egészségügyi mobilfejlesztő csapat. A mobilhoz kapcsolódóan okoseszközöket, IoT és big data rendszereket fejlesztünk. Ennélfogva kiemelt figyelmet szentelünk a kutatásnak és tervezésnek, folyamatosan keressük az új technológiákat és megoldásokat. Fontos számunkra, hogy a munkánkkal segítünk az embereknek egészségesebben élni.

BeneHealth.co
Platformunk, okos egészségügyi fejlesztések alapja

MediCall
3 országban induló 'Uber orvosokkal' appunk
Nincs tökéletes szoftver, mindet emberek írták:) A mi célunk mégis az, hogy a legmagasabb minőségű mobil termékeket készítsük. A város legjobb senior React Native és Cloud Architect csapatát építjük.

Ádám Alapító & CTO

Cloud Architecting
Modern, komplex rendszereket tervezünk

Tudás-megosztás
Meetupokon, workshopokon adunk elő és publikálunk

Kiemelt fizetés

  • Junior: nettó 290 000 Ft - 409 000 Ft
  • Medior: nettó 410 000 Ft - 559 000 Ft
  • Senior: nettó 560 000 Ft - 710 000 Ft
  • + 300 000 Ft / év egyéni studio budget

Belső képzés
Havi 2 nap workshop, mentorálás, konferenciák
Ne hagyd, hogy a realitás befolyásolja a céljaidat :) Küldetésünk, hogy segítsünk az embereknek jobb életet élni. Ezért együtt gondolkodunk, szenvedélyesen dolgozunk és csúcstechnológiát alkalmazunk.
Bálint Alapító & CEO

A66 tech központ
Tech cégek az év irodaházában (2016)

A munkahelyről

1

Mit esztek szívesen együtt?
Az iroda erkélyén grillezünk

2

Szülinapoztok együtt az irodában?
Mindent megünneplünk, őrült ajándékokkal

3

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Meetup, workshop, sör, foci

Flexibilis
Támogatjuk a családi és egyéni céljaidat

Egyészségügyi fókusz
Az okos egészségügyi és mobilapp fejlesztő csapat

Együtt sportolunk
Foci, ping-pong, darts. Szeretünk játszani :)

Grill az erkélyen
A kedvencedet sütjük ebédre hetente az irodában :)

React Native
iOS & Android fejlesztés bővülő senior csapattal

Terméktervezés
Ötlet » finomhangolás » piaci növekedés