Követelmények

  • Linux/Unix

  • Ansible és/vagy Puppet

  • Jenkins

  • CI/CD

  • python

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Királyfürdő u. 4, 1027 Magyarország

Munka leírása

A projekt a termék support mérnökeinek biztosít biztonságos, auditált hozzáférést az ügyfelek rendszereihez.

World-wide infrastruktúra, amely áll hálózati eszközökből (Juniper SRX), virtuális gépekből (CentOS VMek VMware hostokon), és az auditálást végző SSB és SCB Balabit eszközökből.

Feladatok

  • Deployment automatizálás ansible technológiával
  • Continuous Integration rendszer menedzselése
  • Integrációs tesztek végrehajtása

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás

Rólad

Ha nem áll messze tőled a linux, szeretnél jobb technológiával dolgozni, mint például az ansible, és a pythont is ismered töviről hegyire, akkor nem kérdés, hogy mi Téged keresünk!

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Megbeszélés szerint

Ha holnap kezdenél...

  • Először körbevezetnénk szuper irodánkban
  • Dokumentációkat olvasnál
  • Tréningeken vennél részt

Mit csinálunk

A hazai IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő IT megoldásszállító vállalata vagyunk. Nagyvállalati szoftvermegoldásokkal, informatikai projektek minőségbiztosításával, egyedi üzleti alkalmazásokkal és professzionális IT erőforrásokkal foglalkozunk.

Összekötjük az ország legjobb IT szakembereit az ország legérdekesebb IT projektjeivel.

Megnőttünk, de ma is van mód arra, hogy egy pizza mellett ötleteljünk új irányokról vagy éppen a Raspberry Pi konzol helyéről. Profizmus, lendület, támogató környezet, szülinapi tortázás. Szeretem :)

Facskó János a.k.a. Johnny service delivery director

Amire számíthatsz...

  • rengeteg kihívás
  • fejlődési lehetőség
  • komplex projektek,
  • támogató környezet

Amikor mi éhesek vagyunk, azt komolyan gondoljuk.

School is out
a gyerekek megszállták a BlackBelt irodát :)

A munkahelyről

1

Hogyan adunk visszajelzést?
személyesen és rendszeresen

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, túrázunk, focizunk

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
tortával és koccintással, ahogy illik :)

video

menedzsment

BB meetup_szülinap
Havonta összejövünk :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.