Követelmények

  • Linux/Unix administration

  • Ansible and/or Puppet

  • Jenkins

  • CI/CD

  • python

Budapest, Királyfürdő u. 4, 1027 Magyarország

Munka leírása

The software is a solution for secure connection to external customer networks used for providing customer support, remote configuration of networks, automatic licensing, data collection. This is basically a model driven project, which means the development of the framework as well.

Feladatok

  • Deployment automation with puppet/Ansible
  • Manage the continuous integration systems
  • Performing integration tests
  • Discussing design decisions with system engineers

Ha holnap kezdenél...

  • Először körbevezetnénk szuper irodánkban
  • Dokumentációkat olvasnál
  • Tréningeken vennél részt

Rólad

This is the perfect position for you if you are a developer who has become interested in deployment and network operations in the course of your career, or a system admin, who develops the passion for scripting and coding, and want to move in that direction.

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás

Mit csinálunk

A hazai IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő IT megoldásszállító vállalata vagyunk. Nagyvállalati szoftvermegoldásokkal, informatikai projektek minőségbiztosításával, egyedi üzleti alkalmazásokkal és professzionális IT erőforrásokkal foglalkozunk.

Összekötjük az ország legjobb IT szakembereit az ország legérdekesebb IT projektjeivel.

A munkahelyről

1

Hogyan adunk visszajelzést?
személyesen és rendszeresen

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, túrázunk, focizunk

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
tortával és koccintással, ahogy illik :)

Amikor mi éhesek vagyunk, azt komolyan gondoljuk.

Megnőttünk, de ma is van mód arra, hogy egy pizza mellett ötleteljünk új irányokról vagy éppen a Raspberry Pi konzol helyéről. Profizmus, lendület, támogató környezet, szülinapi tortázás. Szeretem :)

Facskó János a.k.a. Johnny service delivery director

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.