Követelmények

  • Java8

  • Spring Framework

  • Eclipse

  • Maven

  • Frontend

Budapest, Királyfürdő u. 4, 1027 Magyarország

Munka leírása

Képzeld el álmaid pozícióját:

Bármennyit ötletelhetsz az új fejlesztési megoldásokról és ezt komolyan is veszik!

Egyenesen elvárják, hogy expert Java-sként megoldásokat hozz a problémákra!

Azt a fejlesztési eszközt használhatod, ami neked a legjobban tetszik, senki nem szól bele ebbe!!

Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés!

Magas szintű expert Java csapat!

Ez igaz! Mi egy ilyen pozíciót ajánlunk neked!

Feladatok

  • Egy komplex rendszer alkalmazásfejlesztése
  • Seniorokkal, architectekkel együtt ötletelés
  • Egyedülálló projekt, teljes architectúra csere!
  • Az ügyféligények megértése és azok lefejlesztése
  • Ha szeretnél havi szakmai meetup-unkon előadhatsz!

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás

Rólad

Van releváns tapasztalatod java fejlesztésben

Bátran hozol döntéseket technológiai kérdésekben

Nem állsz le és folyamatosan fejleszted magad

Probléma esetén kreatívan találod meg a kiutat

Ha holnap kezdenél...

  • Minden csapat élén áll egy site mentor, akinek a segítségével megismernél mindenkit.
  • Tréningeken vennél részt, megismernéd a rendszert, a folyamatokat.
  • Megkapnád a laptopod, monitorod és az általad választott telefonod.

Miért BlackBelt?

A nevünk egyben Ars Poetica-nk is. Azokat a magyar IT-sokat keressük, akik a legjobbak a szakmájukban, csakúgy, mint a karatéban a fekete övesek. Olyan kollégáink vannak, akik egyedülállóan magas színvonalat képviselnek a saját szakterületükön.

Ha úgy gondolod, tudásod alapján közénk tartozol, jelentkezz és legyél Te a következő Feketöves csapattag!

Mit csinálunk

A hazai IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő IT megoldásszállító vállalata vagyunk. Nagyvállalati szoftvermegoldásokkal, informatikai projektek minőségbiztosításával, egyedi üzleti alkalmazásokkal és professzionális IT erőforrásokkal foglalkozunk.

Összekötjük az ország legjobb IT szakembereit az ország legérdekesebb IT projektjeivel.

video

Kétszavasok

1

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág

2

Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben

3

Hobbi?
Csocsó

4

Ebéd?
Xbox

5

Superpower?
saját fejlesztésünk a Judo

A munkahelyről

1

Hogyan adunk visszajelzést?
személyesen és rendszeresen

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, túrázunk, focizunk

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
tortával és koccintással, ahogy illik :)

menedzsment

School is out
a gyerekek megszállták a BlackBelt irodát :)

Megnőttünk, de ma is van mód arra, hogy egy pizza mellett ötleteljünk új irányokról vagy éppen a Raspberry Pi konzol helyéről. Profizmus, lendület, támogató környezet, szülinapi tortázás. Szeretem :)

Facskó János a.k.a. Johnny service delivery director

BB meetup_szülinap
Havonta összejövünk :)

Amikor mi éhesek vagyunk, azt komolyan gondoljuk.

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.