slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
BÓNUSZ BRIGÁDBudapest, Révész u. 25, 1138 Magyarország

Utazás sales csoportvezető

Medior |Teljes munkaidős |Management |Budapest
Bruttó fizetési sáv
375 000 - 450 000 HUF +Bónusz
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Egy talpraesett, pörgős embert keresünk a Bónusz Brigádhoz, még pedig az utazás értékesítők élére egy csoportvezetőt. Fontos, hogy az új kollégának nem kell konkrét saleses feladatokat végeznie, viszont az értékesítő csapatot kell koordinálni, támogatni.

Cél a partner és ajánlat portfólió fejlesztése és a kitűzött rövidtávú célok elérése.

Ha szeretsz tanulni és mások adnak a szavadra, itt a helyed.

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 375 000 - 450 000 HUF
+Bónusz
Teljesítmény arányos bónusz rendszer
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra óra / hét
Törzsidő8 - 17

Feladatok

Havi értékesítési tervek behajtása, ajánlatszámok
Kampányok előkészítése, hírlevél tematikák, weboldal optimalizálás
Ajánlatstruktúra, ajánlatminőség figyelése/javítás
Új partnerek, szerződések ellenőrzése
Statisztikák, riportok készítése; adminisztráció

Technológiák, eszközök

Laptop |Mobiltelefon

Szakmai ismeretek

  • Turizmus4 / 5
  • Szállodaipar4 / 5
  • Vezetői tapasztalat3 / 5

Végzettség

EgyébÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarTársalgási szint
vagy
AngolTársalgási szint

Multitaskingban is ügyes |Fogékonyság a gyors tanulásra |Önállóan képes döntést hozni |Csapatjátékos és határozott |Tud rendszerben gondolkodni

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
30 - 36

Leendő csapatod képekben

Leendő kollégáid

Földszin Balázs
Kaprinay Zoltán
Gömöri Nóri
Buzsik Alexandra
Kolozsi Bence

Így dolgozunk mi

Hetente tart meetinget az értékesítési vezető, de bármikor időt szán a kollégákra. Idővel ez a Te feladatod lesz. Három havonta pedig egyesével értékeli mindenki munkáját. Igazából ilyenkor kölcsönös értékelés zajlik. :)

Vannak, akik szeretnek félrevonulni és egyedül dolgozni, és vannak, akik csoportosan ötletelnek.

Mit fogsz tanulni

  • E-business ismeretek
  • E-commerce ismeretek
  • Idegenforgalmi ismeretek
  • Vezetői készségek

Az ideális jelentkező

  • Csapatjátékos
  • Precíz
  • Jó koordinátor
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Talpraesett, önálló
  • Kreatív problémamegoldókészség
  • Nem baj, ha vicces is vagy :)
  • Legyél Brigád arc

Előny, ha...

Előny, ha ismered a Bónusz Brigádot és az utazás ajánlatainkat.

Ne jelentkezz, ha...

Ha nincs turizmusban/szállodaiparban szerzett tapasztalatod