slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
BÓNUSZ BRIGÁDBudapest, Révész u. 25, 1138 Magyarország

Üzletvezető

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Bruttó fizetési sáv
375 000 - 450 000 HUF +Bónusz
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Keressük a Duna Plázában található Brigád Boltunkba új üzletvezető kollégánkat. 5-6 fős csapat irányítása, a bolt mindennapjainak zökkenőmentes, vásárlóközpontú menedzselése lesz a feladatod.

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 375 000 - 450 000 HUF
+Bónusz
A fizetés alkalmazotti jogviszonyban értendő.
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel
Egyéb

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő08:00 - 20:00

Feladatok

Munkavégzés ellenőrzése, pontos, felelősségteljes pénztármunka biztosítása
Munkaidő-beosztás megtervezése, havi értékesítési terv kidolgozása és elérése, havi leltározás
Reklamációk kezelése, problémamegoldás, vásárlók udvarias kiszolgálása
Megrendelt csomagok nyomon követése, partnerekkel való kapcsolattartás megrendelésekkel kapcsolatban
Napi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Technológiák, eszközök

Laptop |Belső vállalati rendszer |Saját kassza program

Szakmai ismeretek

  • Számítógépes ismeretek (excel)3 / 5
  • Jó konfliktuskezelő képesség5 / 5
  • Vezetői képesség4 / 5
  • Kiváló kommunikációs készség5 / 5
  • Üzletvezetői tapasztalat3 / 5

Végzettség

EgyébÉrettségi

Nyelvtudás

AngolAlapszint

Megbízhatóság, precizitás |Ügyfélközpontúság, türelmesség |Közvetlenség, nyitottság |Talpraesettség, tanulékonyság |Képes csapatot irányítani

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 30

Leendő csapatod képekben

Leendő kollégáid

Brigád Bolt
Brigád Bolt
Mátyás Kriszti
Jakab Flóra
Nem tudjuk ki lehet

Így dolgozunk mi

Örömmel járunk be minden nap dolgozni, a csapatunkat a vidámság jellemzi.

A feladatokat önállóan látjuk el, de szorosan együttműködünk egymással. Több feladatot is el kell látni egy munkanapon. Reggelente megbeszéljük, ki melyik részt vállalja, így mindenki azt csinálja, amihez kedve van.

Mit fogsz tanulni

  • Bónusz Brigád üzletpolitikáját
  • belső szabályok

Az ideális jelentkező

  • Lendületes és határozott
  • Szeret és tud csapatot irányítani, motiválni
  • Megbízható, lojális
  • Jó problémamegoldó
  • Könnyű vele együttműködni
  • Ügyfél orientált

Előny, ha...

  • több éves üzletvezető/boltvezető tapasztalatod van