slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
CheppersBudapest, Szent István krt. 22, 1137 Magyarország

Project Manager

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Cheppers is looking for an experienced, extremely organized and well spoken person. Your role would be to manage various web development projects for our prestigious international and local partners and also to organize various in-house development initiatives. You must have the ability to stay calm under pressure and to think quickly and critically in order to solve any problems that might arise.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:30 - 17:30

Feladatok

Support the team of developers
Schedule the work of the team and meetings
Ensure that each project is fully planned
Have a good oversight of the projects
Mediate conflicts and mitigate risks

Technológiák, eszközök

Slack |Easy Redmine |GitLab |Macbook Pro |Google office suite

Szakmai ismeretek

  • 3 years+ IT PM experience5 / 5
  • Team coordination5 / 5
  • Time management5 / 5
  • Kommunikációs készségek5 / 5
  • Critical thinking5 / 5

Végzettség

EgyébNem kell papír

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint
vagy
AngolTárgyalóképes szint

Együttműködő |Konfliktuskezelő |Tervezői készség |Felügyelő |Verbális kommunikáció

  • 2012-09A Cheppers megalakul és elkezdünk nemzetközi web/Drupal fejlesztési projekteken dolgozni
  • 2014-01Csatlakozik a 20. csapattagunk, kibővítjük szolgáltatásainkat UX/UI-al és Cloud Engineering-el
  • 2015-01A mostani helyünkre költözünk, mivel a csapat létszáma közel megduplázódik
  • 2016-01Az iroda mérete megduplázódott, Zrt.-vé válunk és elindul a Drupal Akadémia
  • 2016-09Megnyitjuk a new yorki irodánkat
  • 2017-05Elkezdődik a 2. Drupal Akadémia 8 taggal.
  • 2018-01Összeolvadunk az 5net-tel, így további 15 fővel bővül a csapatunk
  • 2019-02Elkezdődik a 3. Drupal Akadémia 8 taggal.
  • 2020-03Tovább bővült az irodánk

Ettől különleges a termékünk

Tesztelés |Elektronikus kereskedelem |Cloud Computing (AWS, GCP) |Kubernetes |PHP, Drupal, Laravel |React.js, Next.js, Gatsby.js |UX/UI Design |UX Research |.NET Core

Termékünkről

Web fejlesztés, Cloud szolgáltatások és UX/UI

Cégünk 2012-ben alapult és gyorsan a vezető Drupal cég lett Budapesten. Azóta sok érdekes új technológia felkerült a palettánkra, továbbá Cloud, DevOps szolgáltatásokat is nyújtunk és UX/UI tanácsadással is foglalkozunk. Nagyon fontos számunkra, hogy higgyünk abban, amivel foglalkozunk, és hogy olyan munkahelyet biztosítsunk, amely inspirálja és támogatja a csapatunkat a munkában.

Ügyfeleink

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Hibrid munkavégzés

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Mac vagy PC
Általában Mac, de választhatsz
Hobbi?
Sportolás, túrázás, Hackathonok

Éves oktatási keretet biztosítunk kollégáinknak, amelyből többek közt konferenciákon, tréningeken, workshop-okon vehetnek részt. Bónusz rendszerünk pedig a belső és külső előadások tartását, meetup-ok szervezését jutalmazza.

Mindenki megoszthatja a véleményét, sőt bátorítjuk is erre csapatunkat. 24 hónap után a kollégáink dolgozói részvényt kapnak, amely lehetőséget biztosít az elnökségi ülésen való részvételre is.

Our office is 100% kid and dog friendly. We love coffee and always have plenty stocked up - or else there would be a riot. We live an active community life - from company breakfasts to board game and LAN parties, sometimes even movie nights. Our colleagues frequently work together on product ideas and hobby projects before or after work in the office.

A nagy közösség, a csodálatos iroda és a szakmai csapat. Kollégáim mindig szívesen segítenek, én pedig egyre többet tanulok.

Gergely Borsothy-Gaál

Cloud Engineer

Fontos számunkra, hogy kollégáink folyamatosan fejlődjenek és tanuljanak, hogy nyitottak legyenek az új dolgokra, és hogy átláthatóan dolgozzunk és átláthatóan működjünk, mint cég.

Csapatvideó

Csapatvideó

Így éltük meg... (COVID-19)

A kollégáink egy kávégépet és sok-sok kapszulát adományoztak a Honvédkórháznak

A 15. kerületnek fejlesztettünk egy mobil appot és egy weboldalt a lockdown alatti problémákra

Így vártuk vissza a kollégáinkat az irodába
2016 Iroda buli

A bónusz rendszerünk

A bónusz rendszerünk az extrakurrikuláris tevékénységeket díjazza, mint az open source kontribúciók, workshop tartás vagy akár egy céges reggeli szervezése. A kollégáink rendszeresen megújítják a rendszert, hogy mindenkinek motiváló tudjon maradni.