Szakmai ismeretek

ERP 3 éves tapasztalat
MS Office ismeretek

Emberi tulajdonságok

Ügyfélközpontúság Pontosság, precizitás Kreatív problémamegoldás Önálló munkavégzés képessége Dokumentáció készítési készség

Előny, ha...

Navision, SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben pénzügyi konzulensi tapasztalattal rendelkezel

Jó dokumentáció készítési készséggel bírsz

Közérthetően fogalmazol

Állás leírása

Ügyféligény kezelés és igénypontosítás

Ügyfél kiszolgálás és ügyfél kommunikáció

Szolgáltatás részfeladatok elvégzése (L1 support, fejlesztés, első körös tesztelés, hibajavítás)

Ekkor kezdhetsz
Holnaptól

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Ne jelentkezz, ha...

  • nem rendelkezel minimum 3 év ERP konzulensi tapasztalattal
  • nem jellemez téged az ügyfélközpontúság
  • nincs B kategóriás jogosítványod vezetői gyakorlattal
  • szeretsz unatkozni

Végzettség

Közgazdaság
Kiegészítő képzés
vagy
Informatika
vagy
Közgazdaság
BA diploma
vagy
Informatika
BA diploma

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Pered u. 35, 1141 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
9 - 17

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
350 000 — 500 000 HUF
+ Bónusz
Negyedévente bónusz

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Munka és magánélet egyensúlyának tisztelete

Feladatok

  • Mire van szüksége az ügyfélnek? - Pontosítsd vele, hiszen te vagy a szakember, aki segíteni tud!
  • Elakadt az ügyfél? - Támogasd őt szóban és írásban! (L1 support ellátása)
  • A rendszerünk fejlesztése és első körös tesztelése
  • Szükségünk van rád, hogy a Devit a magyar vállalkozók kedvenc ERP-t bevezető céggé fejlődjön
  • Belső és felhasználó dokumentáció

Technológiák, eszközök

Navision MS Office programok Tisla

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
31 - 45

Termékünkről

Vállalatirányítási rendszereket vezetünk be

Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével, bevezetésével, testre szabásával foglalkozunk. Microsoft Dynamics megoldásszállító partnerként vállaljuk NAV (korábbi nevén: Navision) integrált vállalatirányítási rendszer bevezetését szakértői támogatással, oktatással.

Missziónk

Napjainkra a DevIT Kft. a magyar Microsoft Dynamics piac komoly szereplőjévé nőtte ki magát. Küldetésünk, hogy a magyar vállalkozók kedvenc vállalatirányítási rendszert bevezető céggé fejlődjön.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Lengyel Gábor
			    									- Ügyvezető igazgató
Hosszú távra tervezek a csapatommal, ahol a személyes garancia, a törődés és a közös fejlődésünk a cél.
Lengyel Gábor , Ügyvezető igazgató

Fotó az irodáról

DevIT Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Pered u. 35, 1141 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Rugalmasság Magasan képzett csapat Hosszú távú kapcsolat Sokszínű referencia Jó hangulatú ügyfélkezelés Megoldásorientáltság Üzletvitelt támogatjuk Személyes garancia

Történetünk

  1. 2009.06

    Három, Navision terén tapasztalt szoftverfejlesztőből megalakult a DevIT Kft.

  2. 2015.06

    Fokozatosan fejlődtünk vállalatirányítási rendszer bevezető céggé

  3. 2020.06

    Bővülő csapatunkba várunk Téged!

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Közvetlenül. Nagyon transzparens a tulajdonos és a kollégák kapcsolata, napi szinten tud cserélődni az információ.

Kedvenc tárgy az irodában

DevIT Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Pered u. 35, 1141 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Ügyfeleink között nincs két egyforma tevékenységet végző cég, így olyan nagy tapasztalatra sikerült szert tenni, hogy szakértőinket már nem érheti meglepetés az új projekteknél.

Kétszavasok

Ebéd?
Közösen
Nemek aránya?
Négy az egyhez a férfiak javára
Superpower?
Személyes garancia

Ügyfeleink

DevIT Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Zöld övezetben, kertkapcsolatos irodában dolgozunk az 5 fős csapattal.

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Legfontosabb, hogy beleilleszkedj a csapatba. Egyedül is és csapatban is kell működnöd. Hagyunk dolgozni, de nem hagyunk magadra.

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
DevIT Kft.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!