slide image 1
DevIT Kft.Budapest, Pered u. 35, 1141 Magyarország

Navision konzulens

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Nettó fizetési sáv
350 000 - 500 000 HUF +Bónusz
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az állásról

Ügyféligény kezelés és igénypontosítás

Ügyfél kiszolgálás és ügyfél kommunikáció

Szolgáltatás részfeladatok elvégzése (L1 support, fejlesztés, első körös tesztelés, hibajavítás)

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 350 000 - 500 000 HUF
+Bónusz
Negyedévente bónusz
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9 - 17

Feladatok

Mire van szüksége az ügyfélnek? - Pontosítsd vele, hiszen te vagy a szakember, aki segíteni tud!
Elakadt az ügyfél? - Támogasd őt szóban és írásban! (L1 support ellátása)
A rendszerünk fejlesztése és első körös tesztelése
Szükségünk van rád, hogy a Devit a magyar vállalkozók kedvenc ERP-t bevezető céggé fejlődjön
Belső és felhasználó dokumentáció

Technológiák, eszközök

Navision |MS Office programok |Tisla

Szakmai ismeretek

  • ERP 3 éves tapasztalat3 / 5
  • MS Office ismeretek3 / 5

Végzettség

KözgazdaságKiegészítő képzés
InformatikaKiegészítő képzés
KözgazdaságBA diploma
InformatikaBA diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ügyfélközpontúság |Pontosság, precizitás |Kreatív problémamegoldás |Önálló munkavégzés képessége |Dokumentáció készítési készség

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
31 - 45

Leendő csapatod képekben

Előny, ha...

Navision, SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben pénzügyi konzulensi tapasztalattal rendelkezel

Jó dokumentáció készítési készséggel bírsz

Közérthetően fogalmazol

Ne jelentkezz, ha...

nem rendelkezel minimum 3 év ERP konzulensi tapasztalattal
nem jellemez téged az ügyfélközpontúság
nincs B kategóriás jogosítványod vezetői gyakorlattal
szeretsz unatkozni

  • 2009-06Három, Navision terén tapasztalt szoftverfejlesztőből megalakult a DevIT Kft.
  • 2015-06Fokozatosan fejlődtünk vállalatirányítási rendszer bevezető céggé
  • 2022-01Bővülő csapatunkba várunk Téged!

Ettől különleges a termékünk

Rugalmasság |Magasan képzett csapat |Hosszú távú kapcsolat |Sokszínű referencia |Jó hangulatú ügyfélkezelés |Megoldásorientáltság |Üzletvitelt támogatjuk |Személyes garancia

Termékünkről

Vállalatirányítási rendszereket vezetünk be

Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével, bevezetésével, testre szabásával foglalkozunk. Microsoft Dynamics megoldásszállító partnerként vállaljuk NAV (korábbi nevén: Navision) integrált vállalatirányítási rendszer bevezetését szakértői támogatással, oktatással.

Ügyfeleink

Kétszavasok

Ebéd?
Közösen
Nemek aránya?
Három a kettőhöz a férfiak javára
Superpower?
Személyes garancia

Ügyfeleink között nincs két egyforma tevékenységet végző cég, így olyan nagy tapasztalatra sikerült szert tenni, hogy szakértőinket már nem érheti meglepetés az új projekteknél.

Közvetlenül. Nagyon transzparens az ügyvezető-tulajdonos és a kollégák kapcsolata. Napi szinten tud cserélődni az információ az 5 fős szervezetben - nincs rossz ötlet, kritika.

Zöld övezetben, kertkapcsolatos irodában dolgozunk az 5 fős csapattal.

Hosszú távra tervezek a csapatommal, ahol a személyes garancia, a törődés és a közös fejlődésünk a cél.

Lengyel Gábor

Ügyvezető igazgató

Legfontosabb, hogy beleilleszkedj a csapatba. Egyedül is és csapatban is kell működnöd. Hagyunk dolgozni, de nem hagyunk magadra.