Követelmények

  • C#/.Net, ASP.NET MVC, SQL

  • HTML5, CSS, Javascript

  • SPA keretrendszer(ek)

  • OOP gyakorlat, tervezési minták ismerete

  • Git

Pécs, Koller u. 7, 7626 Hungary

Munka leírása

Senior .Net/Full stack fejlesztőt keresünk pécsi irodánkba StoriesOnBoard agilis projekttervező termékünk fejlesztéséhez.

A szolgáltatás Ms Azure-ban futó single page app .Net/SQL server backenddel. Az 1100 előfizetőnk 40%-a EU-s, 40%-a USA-beli, köztük több nemzetközileg is ismert cég (Vodafone, AT&T, Shell, Autodesk, Toyota, ThoughtWorks).

Feladatok

  • továbbfejlesztéshez technolóiai irányok kutatása
  • többi fejlesztő segítése, kód review
  • framework és feature fejlesztés

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
800 000 - 900 000 Ft
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Közlekedési hozzájárulás
Ingyenes étkezés

Rólad

Szeretsz szép, tiszta kódot írni, a kódjaid minősége nagyon fontos számodra

Csapatjátékos, proaktív, önálló vagy, magadévá tudod tenni a közös célokat

Szeretsz másokat segíteni, mentorálni

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
10:00 - 15:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Mit csinálunk

StoriesOnBoard projekt tervező eszközünkkel szoftverfejlesztő csapatokat segítünk abban, hogy az egész csapat ugyanazt értse a feladaton és olyan roadmap-et tudjanak összerakni, ami a lehető leghamarabb ad nekik visszajelzést a termékükről.

Szeretjük a vizualitást, az egyszerűséget, a letisztult formákat, ezért a szolgáltatásunkat is ilyen szemléletben fejlesztjük.

Kétszavasok

1

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Egyértelműen rövidnadrág

2

Mac vagy PC
Ami a feladathoz a legjobb

3

Csúszás vagy túlóra?
No way

Technológiák

ASP.NET MVC/Web API, CQRS

Typescript/JS, Knockout.JS, MVVM

HTML5/CSS

Azure PaaS (AppServices, SQL, Storage, etc.)

Történetünk

2013 február
Az alapítók elkezdenek dolgozni a StoriesOnBoard-on
2014 szeptember
Elindul a StoriesOnBoard Public Beta
2016 június
Elindul a fizetős szolgáltatás. Első fizetős ügyfelek!
2016 szeptember
$28k MRR, 600 előfizető, iroda, alapítók full-time a szolgáltatáson dolgoznak
2017 január
$40k MRR, 800 előfizető, 6 munkatárs
2017 november
$52k MRR, 1100 előfizető, 9 munkatárs
2017 december
You at this company :)

Rólunk

A magas minőségű, megbízható szolgáltatás fontosabb, mint a rövid távú profit.

Időnk egy jelentős hányadát munkával töltjük, így az legyen motiváló, értékteremtő.

Fontos az inspiráló környezet, a barátságos légkör.

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Fiatalos csapat, laza, barátságos légkör

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Ünnepeljük a legújabb eredményeket

3

Van ebédszünet?
Te osztod be magadnak az idődet

Címkék

Azure C# Javascript HTML/CSS Termékfejlesztés SaaS Startup .NET Álló asztal Laza péntek Lounge area Ingyen kávé Ingyen üdítő Flow élmény
video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.