Követelmények

  • B2B Sales tapasztalat

  • Üzletfejlesztés

  • Stratégiai gondolkodás

  • Kommunikáció, tárgyalás

Budapest, Királyi Pál u. 18, 1053 Hungary

Munka leírása

Te fogsz felelni azért, hogy minél több cég megismerje a DreamJo.bs termékeit. A cél, hogy személyes kapcsolatod legyen az ügyfelekkel, értsd meg az igényeiket, szempontjaikat és testre szabott megoldásokat találj ki a számukra. Ebben segíteni fog két account manager, akiknek a munkáját neked kell majd koordinálni. A heti meetingeken a marketing és a fejlesztő csapattal együtt ötletelhetsz.

Feladatok

  • Árajánlatok, csomagajánlatok készítése
  • Sales csatornák kiépítése, tesztelése
  • Ügyfelek megkeresése, lead generálás
  • Stratégiai tanácsadás termékfejlesztéshez
  • Tárgyalások szervezése

Mit fogsz tanulni

  • Döntési folyamatokat
  • Termékfejlesztést
  • Startup építést
  • Cégépítést

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
10:00 - 16:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Kizáró okok

  • Nem bírod a stratupokat
  • Szereted, ha megmondják minden reggel, mit kell csinálnod
  • Nem tudod beosztani az idődet

Ha holnap kezdenél...

  • Megismerkednél Matyival és Danival, a két szuper account menedzserrel, aztán a fejlesztő és a marketing csapattal
  • Átnéznéd az ügyfeleket, a lead-eket, találkoznál azzal, akivel csak lehet :)
  • Amikor már átlátod a feladatokat és a piaci igényeket, folyamatosan a terméken fogsz gondolkozni, hogy mivel lehetne még ütősebb a DreamJo.bs!

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Bónusz
Hosszútávú ösztönzők (pl részvény, társtulajdon)

Még jobb ha...

  • Angol

  • Kapcsolati rendszer

  • Vezetői tapasztalat

A sales csapat

Mit csinálunk

Minden munkahely valaki álommunkahelye - és mindenki álommunkaerő az álommunkahelyén. Szerintünk ez többről szól, mint arról, hogy a "megfelelő" diplomád legyen: sokkal fontosabb, hogy mennyire passzolsz egy csapatba. A DreamJo.bs-nál azon dolgozunk, hogy mindenki tudatosan dönthesse el, hol érezné jól magát, tudna boldogan dolgozni. A cégek itt megmutathatják magukat.

A sörfőzés és a szörfözés szavak között alig van különbség.
Dani Account manager

A munkahelyről

1

Átlag életkor
30

2

Mit esztek szívesen együtt?
Anna gyomorrontása után törököt nem

3

Hogyan adunk visszajelzést?
Folyamatosan megfejtünk

A DreamJo.bs-nál minden nap az emberi lélek új mélységeit ismerem meg.
Ella Content manager

Kétszavasok

1

Home office vagy iroda?
Oszd be szabadon az idődet

2

Telefon vagy email?
Mi a személyes kapcsolatokban hiszünk

3

Magányos farkas vagy csapatjátékos?
A legfontosabb a csapat!

Ittam már munkahelyen, de reggel még soha... Eddig.
Andi Head of Business Development

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.