Junior online marketing munkatárs

Junior

Az Első Egészségügyi Marketing csapata junior online marketing munkatárat keres! Nálunk magabiztosan elsajátíthatod, az üzleti social media posztok írását, időzítését, hirdetéskezelését, e-mail marketinget egészségügyi ügyfeleink számára. Dolgozni fogsz nemzetközi és magyar projekteken is. Támogatásunkkal aktívan részt fogsz venni a projektekben. Beszélj magabiztosan angolul, vágyj a tanulásra!

Szakmai ismeretek

Social media ismeret
Social média management
Szövegírás

Emberi tulajdonságok

Kreatív Proaktív személyiség vagy Fejlődés, tanulás iránti vágy

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Feladatok

  • Social media posztok írása
  • Social media posztok időzítése
  • Hirdetések kezelése
  • Hírlevelek készítése
  • Szövegírás

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Marketing
Bármilyen fokú diploma
vagy
Közgazdaság

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Szeged, Szentháromság u., Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
8:00 - 16:30

Termékünkről

Egészségügyre specializált marketingtevékenység

Komoly tapasztalattal rendelkezünk magánklinikák, egészség- és gyógycentrumok, fogászati rendelők és diagnosztikai központok teljes körű marketingkommunikációjában. Segítséget nyújtunk magánrendelések beindításához, illetve már működő praxisok menedzseléséhez. Legyen a cél azonnali vásárlásösztönzés, páciensforgalom növelés, vagy épp a megfontolt márkaépítés, vállaljuk marketingstratégiák kialakítását, megvalósítását, mérhető eredménnyel online és offline kampányok lebonyolítását.

Missziónk

Az egészségügyi marketingkommunikáció területén csapatunkkal azon dolgozunk, hogy a 21. század megoldásaival, a hagyományos és a digitális marketing eszközeit hatékonyan kombinálva, a lehető leggyorsabban, a lehető legközelebb hozzuk egymáshoz a szakmai és üzleti sikerek iránt elkötelezett praxisokat és a minőségi egészségügyi ellátást kereső pácienseket.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Leli
			    									- Social Media Manager

A jó hangulat és a társaság - nem telik el úgy óra, hogy ne röhögnénk valami jó poénon.

Emellett a projektek változatossága, sosem unatkozunk.

Leli , Social Media Manager

Fotó az irodáról

Első Egészségügyi Marketing - Fotó az irodáról  - Szeged, Szentháromság u., Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Keresőmarketing Grafikai tervezés Egészségügy Facebook Instagram Közösségi média Közösségi média menedzsment Webdesign

Történetünk

  1. 2010.09

    Megalakult ügynökségünk

  2. 2011

    Külföldi partnerekkel bővült ügyfélkörünk

  3. 2016

    Új szolgáltatás bevezetése: egynapos egészségügyi marketing szemináriumok tartása

  4. 2019

    Adatinformált egészségügyi marketingszemlélet bevezetése

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A vezetés és a kollégák kapcsolata rendkívül transzparens, napi szinten cserélünk információt és tudást. Emellett 1-2 havi rendszerességgel tartunk "formális" értekezleteket, ahol szintén ötletelünk.

Kedvenc tárgy az irodában

Első Egészségügyi Marketing - Kedvenc tárgy az irodában  - Szeged, Szentháromság u., Magyarország

Így képezzük a kollégákat

  • munkaidőn belüli szakmai felkészülés, tanulás
  • folyamatosan változó, izgalmas projektek
  • segítőkész, támogató csapatot (közös cél, közös győzelem, közös kudarc)

Kétszavasok

Nemek aránya?
50-50
Ebéd?
Bármi, csak kaja legyen
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa

Ügyfeleink

Első Egészségügyi Marketing - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

  • Irodánk a belváros szívében helyezkedik el
  • 1-2 perces távolságban számtalan rendkívül jó étterem fellelhető
  • Busz, villamos és troli megálló pár perces távolságon belül található
  • Modern kialakítású, otthonos iroda

Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky

Grabovsky

Túlélő

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Őszinteség
  • Humor
  • Türelem
  • Határidők betartása
  • Megújuló szemlélet
  • Kritikus és kritikát elfogadó személyiség

Itt követhetsz minket