Szakmai ismeretek

Vue.js
ES6
Responsive design
Crossplatform implementáció
Automatizált tesztelés.

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Proaktív Nyitott Kreatív Jó problémamegoldó

Állás leírása

Digitális játékosított tanulási platformot fejlesztünk és üzemeltetünk elsősorban közép- és nagyvállalatok számára az itthoni és a nemzetközi piacon egyaránt.

Az új kolléga hatékony tagja lehet jelenleg 8 fős fejlesztői csapatunknak és tevőlegesen is alakíthatja platformunk jövőjét. Annak a felületnek a fejlesztéséért leszel elsősorban felelős, amivel a felhasználóink a mindennapokban találkoznak.

Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Alapszint
és
Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Pécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
8:30 - 17:00

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Innovatív tanulási rendszerünk reszponzív felhasználói felületének fejlesztése
  • Jelenlegi kódbázisunk korszerűsítésében aktív szerep
  • Biztos és hibamentes működés kialakításában és fenntartásában aktív szerep
  • Termékfejlesztési javaslattétel (nem kötelező, de örülünk neki)
Előnyt jelent

  • Valamilyen CSS preprocessor alapos ismerete
  • NPM ismerete
  • Webpack ismerete
  • Typescript ismerete
  • Rest api használatában szerzett gyakorlat
  • BabelJS ismerete
  • Kliens oldali kód automatizált tesztelésében szerzett gyakorlat
  • Jquery ismerete
  • JsLint/ESLint ismerete
  • Git ismerete
  • CleanCode ismerete
  • Adobe termékek ismerete (Photoshop, Illustrator, stb.)
  • Termékfejlesztésben szerzett tapasztalat

Termékünkről

Games for Business tanulási platform

A Games for Business egy olyan díjnyertes digitális tanulási platform, amely a játékosítás módszertanával segít a vállalatoknak, hogy a tudást hatékonyan és élményteli módon tudják átadni dolgozóik számára.

Olyan nemzetközi ügyfelekkel dolgozunk együtt, mint például a Coca-Cola, a Deutsche Bahn, az ERSTE Bank, a Generali, a KMPG, az NN vagy a PwC.

Missziónk

- Szerethetővé tenni a tanulást vállalati környezetben

- Hatékony és élményteli tanulási plaformunkkal segíteni az ügyfeleinket a teljes munkavállalói életciklus alatt

Mi hiányozna, ha elmennék?

Fazekas László
			    									- Head of Sales and Marketing

Transzparensek a vállalati célok, mindenki tisztában van a stratégiánkkal. A csapatban nagyon jó a hangulat és amiben tudjuk segítjük egymást.

Fazekas László , Head of Sales and Marketing

Fotó az irodáról

Games for Business - Fotó az irodáról  - Pécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Tech IT Oktatás Játékfejlesztés E-learning Munkaerőpiac Hatékonyság Bevonódás Eredménycentrikusság

Történetünk

  1. 2006.03

    Elindult az első játék alapú fejlesztésünk.

  2. 2011.04

    Elindult a PwC Multipoly projektünk, ami az egyik legismertebb nemzetközi játékosított példa ma.

  3. 2015.04

    Ügyfelünk lett az SAP, HBO, és a BP.

  4. 2017.03

    Elindultak az angol, maláj, lengyel, román, litván irodáink, a dubai-i és hongkongi projektjeink.

  5. 2018.08

    Az amerikai Brandon Hall Group Excellence Awards-on 2 projektünkkel (BP és Generali) is nyertünk.

  6. 2018.09

    Elindítottuk digitális transzformációs termékünket. Első ügyfelünk ebben a témában a CIB Bank.

  7. 2019.04

    Ügyfelünk lett az NN Biztosító, az OTP Bank és az Erste Bank.

  8. 2019.05

    Ügyfeleink segítése érdekében belső kommunikációs tervvel egészítettük ki szolgáltatásunkat.

  9. 2019.11

    Sikeres projekteket bonyolítottunk le új ügyfeleinkkel: K&H, Deutsche Bahn, Poste Italiane

  10. 2020.03

    Újabb projectet indítottunk a K&H Csoporttal digitális pénzügyi edukáció témában.

  11. 2020.04

    Elérhetővé tettük training cégek számára kialakított egyedi képzési rendszerünket.

  12. 2020.06

    Ügyfelünk lett az MVM Group. Új partnert köszönthetünk a hálózatunkban Argentínából.

  13. 2020.10

    Új partnereket köszönthetünk Romániából és Törökországból.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Alacsony létszámú, ütőképes és összeszokott csapatunk van. Nincsenek zárt ajtók. A csapat tagjai bármikor megoszthatják, hogy mit szeretnének változtatni. Akár a terméken, a munkaszervezésen vagy a cégműködésben. Működik.

Kedvenc tárgy az irodában

Games for Business - Kedvenc tárgy az irodában  - Pécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

- Gyakran szervezünk workshopokat, ahol a csapat egy egész napos tréning keretében szerezhet új ismereteket.

- Ha a csapat bármely tagjának szüksége van további képzésre, a vezetőség nyitottan áll a lehetőségek előtt.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
ami kényelmes
Legbüszkébb
csapat + termék
Superpower?
mindenkinek más, de ettől vagyunk hatékonyak

Ügyfeleink

Games for Business - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A miénk, van kertünk, saját biliárd asztalunk és az emeleten dúl a NERF háború!

Tulajdonságok, amiket értékelünk

- Lojalitás

- Megbízhatóság

- Motiváltság

- Csapatszellem

- Belső igény a fejlődésre

Céges Sör
Games for Business HQ
Meet Our Team: "Peti"
Games for Business  - Meet Our Team: "Peti"
Deutsche Bahn project
Games for Business  - Deutsche Bahn project
Aranyat nyertünk Londonban
Peregrin project
Games for Business  - Peregrin project
Generali sales onboarding
Games for Business  - Generali sales onboarding
Ezüstöt nyertünk a Generalival
Meet Our Team: "Laura"
Games for Business  - Meet Our Team: "Laura"
Meet Our Team: "Balázs"
Games for Business  - Meet Our Team: "Balázs"
Meet Our Team: "bushi"
Games for Business  - Meet Our Team: "bushi"
Meet Our Team: "Melon"
Games for Business  - Meet Our Team: "Melon"
Meet Our Team: "Zoli"
Games for Business  - Meet Our Team: "Zoli"
Meet Our Team: "Andris"
Games for Business  - Meet Our Team: "Andris"
Forbes
Ezüstöt nyertünk a CIB Bankkal
NN onboarding
Games for Business  - NN onboarding
Meet Our Team: "Lacó"
Games for Business  - Meet Our Team: "Lacó"
Cyber Services project
Games for Business  - Cyber Services project
Lasertag a csapattal
Győztünk
CIB digital transformation
Games for Business  - CIB digital transformation
Aranyat nyertünk a CIB Bankkal
Innovation Award
Vilnius

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2018 díjazottja

Szerethető Munkahelyek Díj 2019 díjazottja

Szerethető Munkahelyek Díj 2020 díjazottja

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Games for Business

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!