Szakmai ismeretek

Közösségi média menedzsment
Projekt menedzsment
Kampányok tervezése, vezetése
Szövegírás (angol nyelven)
Analitika

Emberi tulajdonságok

Kreatív és kíváncsi Átgondolt és analitikus Önálló és magabiztos Lelkes és érdeklődő Közvetlen és kezdeményező

Előny, ha...

  • B2B marketing tapasztalat
  • Közösségi média ismeret
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Google/LinkedIn/Facebook hirdetések használata
  • Szövegírási gyakorlat
  • Sales támogatási tapasztalat
  • Szakmai szintű angol nyelvtudás

Állás leírása

A marketing csapat operatív munkájának lelke leszel, aki szoros együttműködésben dolgozik a sales és marketing, valamint a produkciós csapattal egyaránt. Jelenleg is sikeres vállalati oktatási/fejlesztési termékünk nemzetközi terjeszkedésének lehetsz részese. A kihívás nagy, a termék jól felépített és biztos lábakon áll, a munka izgalmas, a csapat lelkes.

Fix időre szóló szerződésben gondolkodunk.

Ekkor kezdhetsz
Június vagy július elejétől

Az ideális jelentkező

  • Lelkes
  • Csapatjátékos
  • Precíz
  • Önálló
  • Tapasztalt
  • Kreatív
  • Szeretne tanulni, fejlődni
  • Szakmailag elhivatott
  • Újdonságok iránt érdeklődő

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
300 000 — 400 000 HUF
+ Bónusz

Céges bónuszrendszer alapján.

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

  • Jelentkezés nyelve: magyar, angol
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel
  • LinkedIn

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
vagy
Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Pécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
9:00 - 17:30

Feladatok

  • Sales és marketing vezető munkájának operatív támogatása
  • Marketing terv megvalósításában közreműködés
  • Projektkoordináció, adatelemzés, versenytársfigyelés
  • Közösségi média felületek kezelése és szövegírás
  • Szakmai és sales támogató tartalmak írása, gyártatása és kezelése

Technológiák, eszközök

skype Trello Google Drive Facebook Business Manager Google Adwords, Analytics Google Docs zoom LinkedIn Campaign Manager

Mit fogsz tanulni

Ez leginkább rajtad múlik :) Ha nyitott vagy és kíváncsi, akkor nagyon sokat. A lehetőség adott.

Röviden rólunk
Games for Business  - Röviden rólunk
CEO / Founder
Games for Business  - CEO / Founder
Head of Sales and Marketing
Games for Business  - Head of Sales and Marketing
Akikkel dolgozni fogsz

Termékünkről

Games for Business tanulási platform

A Games for Business egy olyan díjnyertes digitális tanulási platform, amely a játékosítás módszertanával segít a vállalatoknak, hogy a tudást hatékonyan és élményteli módon tudják átadni dolgozóik számára.

Olyan nemzetközi ügyfelekkel dolgozunk együtt, mint például a Coca-Cola, a Deutsche Bahn, az ERSTE Bank, a Generali, a KMPG, a Telekom vagy a PwC.

Missziónk

- Szerethetővé tenni a tanulást vállalati környezetben

- Hatékony és élményteli tanulási plaformunkkal segíteni az ügyfeleinket a teljes munkavállalói életciklus alatt

Mi hiányozna, ha elmennék?

Fazekas László
			    									- Head of Sales and Marketing

Transzparensek a vállalati célok, mindenki tisztában van a stratégiánkkal. A csapatban nagyon jó a hangulat és amiben tudjuk segítjük egymást.

Fazekas László , Head of Sales and Marketing

Fotó az irodáról

Games for Business - Fotó az irodáról  - Pécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Tech IT Oktatás Játékfejlesztés E-learning Munkaerőpiac Hatékonyság Bevonódás Eredménycentrikusság

Történetünk

  1. 2006.03

    Elindult az első játék alapú fejlesztésünk.

  2. 2011.04

    Elindult a PwC Multipoly projektünk, ami az egyik legismertebb nemzetközi játékosított példa ma.

  3. 2015.04

    Ügyfelünk lett az SAP, HBO, és a BP.

  4. 2017.03

    Elindultak az angol, maláj, lengyel, román, litván irodáink, a dubai-i és hongkongi projektjeink.

  5. 2018.08

    Az amerikai Brandon Hall Group Excellence Awards-on 2 projektünkkel (BP és Generali) is nyertünk.

  6. 2018.09

    Elindítottuk digitális transzformációs termékünket. Első ügyfelünk ebben a témában a CIB Bank.

  7. 2019.04

    Ügyfelünk lett az NN Biztosító, az OTP Bank és az Erste Bank.

  8. 2019.05

    Ügyfeleink segítése érdekében belső kommunikációs tervvel egészítettük ki szolgáltatásunkat.

  9. 2019.11

    Sikeres projekteket bonyolítottunk le új ügyfeleinkkel: K&H, Deutsche Bahn, Poste Italiane

  10. 2020.03

    Újabb projectet indítottunk a K&H Csoporttal digitális pénzügyi edukáció témában.

  11. 2020.04

    Elérhetővé tettük training cégek számára kialakított egyedi képzési rendszerünket.

  12. 2020.06

    Ügyfelünk lett az MVM Group és a HOYA. Új partnert köszönthetünk a hálózatunkban Argentínából.

  13. 2020.10

    Új partnerek Romániából és Törökországból. Új projektet indítottunk a Magyar Nemzeti Bankkal.

  14. 2021.01

    Megújítottuk képzési termékünket. Új projektet indítottunk a Magyar Református Egyházzal.

  15. 2021.04

    Új projekteket indítottunk a Magyar Telekommal, az MKB Digitallal, a GE-vel és az OS Strategies-zel.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Alacsony létszámú, ütőképes és összeszokott csapatunk van. Nincsenek zárt ajtók. A csapat tagjai bármikor megoszthatják, hogy mit szeretnének változtatni. Akár a terméken, a munkaszervezésen vagy a cégműködésben. Működik.

Kedvenc tárgy az irodában

Games for Business - Kedvenc tárgy az irodában  - Pécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

- Gyakran szervezünk workshopokat, ahol a csapat egy egész napos tréning keretében szerezhet új ismereteket.

- Ha a csapat bármely tagjának szüksége van további képzésre, a vezetőség nyitottan áll a lehetőségek előtt.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
ami kényelmes
Legbüszkébb
csapat + termék
Superpower?
mindenkinek más, de ettől vagyunk hatékonyak

Ügyfeleink

Games for Business - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A miénk, van kertünk, saját biliárd asztalunk és az emeleten dúl a NERF háború!

Termékvideó

Games for Business - Termékvideó

Tulajdonságok, amiket értékelünk

- Lojalitás

- Megbízhatóság

- Motiváltság

- Csapatszellem

- Belső igény a fejlődésre

Céges Sör
K&H - Digital Transformation
Games for Business  - K&H - Digital Transformation
Games for Business HQ
Meet Our Team: "Peti"
Games for Business  - Meet Our Team: "Peti"
Deutsche Bahn project
Games for Business  - Deutsche Bahn project
Aranyat nyertünk Londonban
Peregrin project
Games for Business  - Peregrin project
Generali sales onboarding
Games for Business  - Generali sales onboarding
HOYA - szakmai sajtócikk
Meet Our Team: "Anikó"
Games for Business  - Meet Our Team: "Anikó"
Ezüstöt nyertünk a Generalival
Meet Our Team: "Laura"
Games for Business  - Meet Our Team: "Laura"
Meet Our Team: "bushi"
Games for Business  - Meet Our Team: "bushi"
Meet Our Team: "Balázs"
Games for Business  - Meet Our Team: "Balázs"
Meet Our Team: "Zoli"
Games for Business  - Meet Our Team: "Zoli"
Meet Our Team: "Melon"
Games for Business  - Meet Our Team: "Melon"
Játékosítási tévhitek - sajtó
Forbes
Meet Our Team: "Andris"
Games for Business  - Meet Our Team: "Andris"
NN onboarding
Games for Business  - NN onboarding
Ezüstöt nyertünk a CIB Bankkal
Meet Our Team: "Lacó"
Games for Business  - Meet Our Team: "Lacó"
Digitális onboarding - sajtó
Cyber Services project
Games for Business  - Cyber Services project
Lasertag a csapattal
Győztünk
CIB digital transformation
Games for Business  - CIB digital transformation
Meet Our Team: "Petra"
Games for Business  - Meet Our Team: "Petra"
Aranyat nyertünk a CIB Bankkal
Innovation Award
Vilnius

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2018 díjazottja

Szerethető Munkahelyek Díj 2019 díjazottja

Szerethető Munkahelyek Díj 2020 díjazottja

Szeretnéd tudni, mennyire illik hozzád ez az állás?
Regisztrálj a DreamJo.bs oldalán és hozdd létre saját Self-Branding profilodat!