Képességek

Angol
Gazdasági végzettség
Gyors alkalmazkodókészség
Pénzügyi tapasztalat
Tapasztalat start-up közegben

Emberi készségek

Alkalmazkodóképesség Rugalmasság Önálló munkavégzés

Még jobb, ha...

Beszámoló készítés
Controlling
IT világa

Állás leírása

Ha már több éve pénzügyi területen dolgozol, és szívesen lennél te az az ember, akinek hála iskolánk pénzügyi folyamatai mindig zökkenőmentesen haladnak, illetve nemcsak egy másik melót, de egy jó ügyet is keresel, akkor jelentkezz, és találkozzunk mihamarabb! :)

Az ideális jelentkező

Rugalmasság Proaktivitás Alkalmazkodókészség

Végzettség

Pénzügy és számvitel
BA diploma
Közgazdaság
BA diploma

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Andrássy út 66, 1062 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
9:00 - 18:00
Ekkor kezdhetsz
azonnal

Juttatások

  • Ingyen kávé
  • Telefon
  • Notebook
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Reporting rendszer kialakítása és működtetése
  • Kapcsolattartás külsős könyvelőnkkel
  • Már meglévő pénzügyi folyamataink optimalizálása
  • Éves könyvvizsgálatban való részvétel
  • Terjeszkedésünk pénzügyi hátterének kiépítése

Technológiák, eszközök

asana Slack

Így dolgozunk mi

Szervezetünk Holacracy-ban működik.

A csapat számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
23 - 40

Termékünkről

A Green Fox Academy egy iskola Budapest belvárosában, ahol profi mentorok segítségével nem-programozókból képzünk programozókat 4 hónap alatt, a kurzus sikeres elvégzése után pedig az elhelyezkedésben is segítjük hallgatóinkat.

Ettől különleges a termékünk

Tech Információs Technológia (IT) Informatikai Oktatás Tréning

A munkahelyről

Átlag életkor
29
Fiú/lány arány
18/10
Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Társasozunk, karaokezunk, bográcsozunk

Itt követhetsz minket