Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Junior Software Developer

Junior

A feladatod az ipari adatgyűjtő rendszerünk összekötése a modernebb gyártóeszközökkel lesz, amik már rendelkeznek valamilyen interfésszel a külvilág felé. Ezeket hozzuk egy közös platformra a Sagittarius nevű megoldásunk és a Te segítségeddel.

Egy kisebb ~10 fős csapattal dolgoznál együtt napi szinten, heti 1-2 nap akár otthonról is.

Szakmai ismeretek

Node.Js vagy Python vagy C#
Git
Linux

Emberi tulajdonságok

Jó probléma megoldó Barátságos és kreatív A programozás a hobbid is Hitelesség, megbízhatóság Csapatban is tud dolgozni

Előny, ha...

  • Valamely nyelv beható ismerete az alábbiak közül: Node.Js, C#, Python
  • Alapok ismerete: Algoritmusok, OOP alapok
  • Ismeret: Git
  • Tapasztalat: Kanban / Scrum
  • Nonplus ultra: OPC-UA, ipari komm. szabványok

Ekkor kezdhetsz

tegnaptól :)

Az ideális jelentkező

Az ideális jelölt mer kérdezni és segítséget kérni, a fejlődést nagyobbra tartja, mint az önérzetet. Mi is ilyenek vagyunk, egymástól tanulunk nap mint nap.

Nagyon szeretünk enni és kávézni napközben , ilyenkor kicsit kiszakadunk a munkából,- nem kell neked ezeket szintén kedvelni, csak tarts ilyenkor velünk és élvezzük egymás társaságát, ismerjük meg egymást jobban, sztorizzunk! :)

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
300 000 — 400 000 HUF
Bérezés tapasztalattól függően

Juttatások

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Utazás
Parkolási támogatás Utazási támogatás
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Ipari adatgyűjtési szoftverek fejlesztése
  • Specifikációk/dokumentációk olvasása és készítése
  • Szoros együttműködés a csapattal
  • Azure IoTHub EdgeGateway modulok fejlesztése

Technológiák, eszközök

Git Microsoft Sharepoint Microsoft Azure Atlassian Jira/Confluence .NET/Angular/NodeJs Microsoft Office, Teams

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel
  • Github

Ne jelentkezz, ha...

  • Ha nem szívesen fordítasz időt a folyamatos fejlődésre
  • Ha nincs tapasztalatod speci értelmezés területén

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció írásban
vagy
Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Székesfehérvár, Kossuth u., 8000 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
9:00 - 16:00

Így dolgozunk mi

Reggelente standup meetinggel kezdünk, megbeszéljük az előző napi haladást és az aznapra kitűzött célokat.

Sokat dokumentálunk, tervezünk, hogy lássuk merre és hogyan haladunk. Vannak meghatározott mérföldköveink, amikhez tartjuk magunkat.

Sokszor a kis csapat miatt önállóan dolgozunk, de bármikor segítünk a másiknak bármiben! :)

Jira-t használunk, kanban módszerrel.

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 31

Termékünkről

Ipari adatgyűjtő rendszer

Ipari adatgyűjtőink a Mimosa, Saggitarius, Polaris neveket viselik. Logónk pedig egy futurisztikus stílusban megragadott fekete lyuk. Ezekből könnyű kiköveztetni, hogy a csillagászat nagyon közel áll a szívünkhöz, de allegorikusan szintén értelmezhető - termékünk lényege, hogy szinte minden (öreg/fiatal) ipari gépről tudunk adatot gyűjteni és azokat kezelni.

Missziónk

Egyik alapító tagunk álma és víziója volt egy olyan ipari adatgyűjtő rendszer (hardware és software) fejlesztése, ami bármilyen iparágban megállja a helyét. Ehhez az álomhoz társultunk évek alatt, barátságok kötettek és mind elköteleződtünk a cég jövője iránt. A terméket plug and play-re terveztük, a legmodernebb technológiák alkalmazásával, hogy kiemelkedő szolgáltatást tudjunk nyújtani.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Barnabás
			    									- Villamosmérnök, Hardware Developer

Úgy érzem itt kiteljesedhetek a szakmámban, emellett a tudásom spektrumát napról napra szélesíthetem.

Nagyon fontos számomra a nyugodt légkör.

Barnabás , Villamosmérnök, Hardware Developer

Fotó az irodáról

IMM-Data Kft. - Fotó az irodáról  - Székesfehérvár, Kossuth u., 8000 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

IT biztonság Innovatív Megbízhatóság Folyamatos innováció Gyors megtérülés Plug and play Energia megtakarítás Felhasználóbarát kezelőfelület IIOT

Történetünk

  1. 2021.04

    Startup vállalkozásként végre sikeresen elindult a cégünk! Juhé!

  2. 2021.07

    Termékünk első prototípusát teszteltük éles környezetben.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Startup cégként mi nem alkalmazottakként tekintünk a kollégáinkra. Barátok vagyunk, egyenlőek minden szempontból, tiszteletben tartva egymás tudását a saját szakterületén.

+ céges sör

Kedvenc tárgy az irodában

IMM-Data Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Székesfehérvár, Kossuth u., 8000 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Reggelente brainstorminggal kezdünk a közös kávézás után.Itt adunk ötleteket egymásnak egy-egy probléma megoldására.

Cégünk mindenki számára biztosítja a továbbképzéseket, bármit, amire szüksége van.

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Ami csak jól esik, nem ítélünk erről meg senkit
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Nadrág, kényelmesen szeretünk dolgozni
Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben!

Ügyfeleink

IMM-Data Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Székesfehérvár történelmi belvárosában van szerencsénk bérelni egy több szintes irodát. Minden munkafolyamatnak külön teret tudunk biztosítani, össze tudunk gyűlni együtt dolgozni, de ha valakinek ahhoz van kedve, el is tud vonulni egyedül alkotni.

Az út túloldalán különféle éttermekből tudunk válogatni.

Parkolóház pár lépés távolságban, de a tömegközlekedési csomópontok is néhány utca csak.

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Tanulni akarás - hiszen mi is minden nap képezzük magunkat

Őszinteség - az élet minden területén valljuk fontosságát

Akik nélkül nem lennénk sehol

Itt követhetsz minket