Szakmai ismeretek

Műszaki
Építőipari
Értékesítési tapasztalat
Együttműködés
Ügyfélorientált

Emberi tulajdonságok

Jó kommunikációs készség Határidők betartása Tárgyalástechnikai készségek Pontosság, precizitás Csapatmunkára való képesség

Állás leírása

Laboratóriumi vizsgálóberendezések, mérőműszerek forgalmazásával foglakozó piacvezető budapesti cég keres megbízható, lelkiismeretes, jó műszaki érzékkel megáldott munkatársat szakterületi üzletkötő pozíció betöltésére. Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.

Ekkor kezdhetsz
Holnaptól

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Építészet
Technikus
vagy
Építészet
Bármilyen fokú diploma
vagy
Műszaki, mérnöki képzés

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Diószegi út 47, 1113 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
7:30 - 16:00

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

• Versenyképes jövedelem

• Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges autó, mobiltelefon, laptop)

• Külföldi továbbképzések

• Stabil tervezhető, kiszámítható jövőkép

• Együttműködő, szakmailag képzett fiatal csapat

Feladatok

  • Építőipari laboratóriumi vizsgálóberendezések, mérőműszerek értékesítése
  • Műszaki szaktanácsadás, vevői ajánlatok és rendelés visszaigazolások, szerződések előkészítése
  • Üzleti találkozók megszervezése és lebonyolítása
  • Gyártóink által szervezett külföldi értékesítési továbbképzéseken történő részvétel
  • Gyártókkal, saját szakszervizünkkel és és külső partnerekkel történő kapcsolattartás

Technológiák, eszközök

Microsoft Office Dropbox Adobe Acrobat

Így dolgozunk mi

Egyéni munkavégzés. Egy adott termékkörrel és beszállítóval kapcsolatos tevékenységi kört egy szakterületi üzletkötőnk kezel. A cégen belül a feladatkörök egyértelmű definiálása és felosztása lehetővé teszi a hatékony munkavégzést és a felelősségi körök elkülönítését. Több területet érintő nagy projekteket csapatmunkában kezelünk, a feladatok szétosztásával.

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 49

Termékünkről

Laborberendezések forgalmazása és szervizelése

Cégünk nemzetközi vállalatok kizárólagos magyarországi kereskedelmi- és szerviz képviseletét látja el. Elsődleges profilunk laboratóriumi anyagvizsgáló- és minőségellenőrző műszerek és berendezések forgalmazása, szervizelése, karbantartása és kalibrációja.

Missziónk

Célunk a magyar gazdaság és az oktatás szerepelőinek minőség-ellenőrzéssel és kutatás-fejlesztéssel kapcsolatos igényeinek magas szintű kiszolgálása. Az országban egyedüliként vagyunk képesek mechanikai anyagvizsgáló gépek NVLAP által akkreditált kalibrációjának végzésére.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Grincs
			    									- üzletkötő
A humor. A társaság. A közvetlen kapcsolat.
Grincs , üzletkötő

Fotó az irodáról

Inteszt Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Diószegi út 47, 1113 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Piacvezetők vagyunk Prémium minőségű eszközök Szakértő szerviz Magasszintű műszaki támogatást

Történetünk

  1. 2006.09.15

    A cég megalapítása

  2. 2013.12.15

    Másodszor is cégünk nyerte az INSTRON Ltd. legsikeresebb képviselete elismerő címet

  3. 2019.05.30

    Új, impozáns irodaházba költözünk.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A cég vezetősége részt vesz a cég mindennapi tevékenységében, közvetlen napi kapcsolatban van a cég dolgozóival és nyitott minden újító javaslatra.

Kedvenc tárgy az irodában

Inteszt Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Diószegi út 47, 1113 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Rendszeres külföldi továbbképzés

Kétszavasok

Hobbi?
Sörfőzés
Ebéd?
Kantin
Átlag életkor?
30

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Jó az elhelyezkedése (jó megközelíthetőség) ugyanakkor csendes, nyugodt övezet. Ingyenes parkolás. Változatos étkezési lehetőség a közvetlen környezetében.

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Határidők betartása. Lojalitás. Precizitás. Humor. Ügyfélközpontú szemlélet.

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Inteszt Kft.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!