Szakmai ismeretek

Közép- vagy felsőfokú végzettség
Tapasztalat 3+ év
Magabiztos angol nyelvtudás
Alapfokú pénzügyi ismeretek
Jó szervező, intéző és megoldó képesség

Még jobb, ha...

Google alkalmazások ismerete
HR területen szerzett tapasztalat
Valamilyen számlázó program ismerete

Állás leírása

A budapesti R&D csapat főként egészségügyi webes valamint IoT alkalmazások fejlesztésével foglalkozik startup mentalitással, biztonságos anyavállalati környezetben.

Az ideális jelölt lelkes, tapasztalt, szeret önállóan dolgozni, problémákat megoldani. Csak precíz, igényes munkát ad ki a kezei közül valamint nyitott új dolgok tanulására.

Iroda cím

Budapest, Fehérvári út 50, 1117 Hungary

Feladatok

  • A cég mindennapi működésének támogatása
  • Ügyvezető asszisztenciájának ellátása
  • Üzleti utazások megszervezése
  • Alapvető pénzügyi és HR feladatok ellátása
  • Csapatépítések és egyéb események megszervezése

Termékünkről

Our team’s main focus is building software applications using state-of-the-art technologies. The expert team provides key contributions to Invenshure’s portfolio companies.

Mi hiányozna, ha elmennék?

I am not just a small gear in a large engine. Here I can design engines.

Zoli ,

Ettől különleges a termékünk

Tech Felhő Csapatépítés Nemzetközi csapat Amazon Web Services IoT Egészségügy Python Docker

Kétszavasok

Optimal room temperature in the office?
24°C
Blue Death or Kernal panic?
How many DNA base pairs we have?
3.3e9
What is the maximum speed of a T55 tank?
48km/h
How much water should you drink daily?
0.8 gallons

Termékvideó

Invenshure - Termékvideó

Portfolio companies

Imbio
Develops medical image recognition tools

OneOme
Develops genome based prescription drug advisor tool

Flywheel
Develops research data sharing tool

Exosite
Industrial Internet of Things (IoT) company

What we like to do:

  • Exciting Team Buildings - Sailing, Russian Tank driving, Gokart, Trabant Rally
  • Sports - Squash and Soccer
  • Movie Friday
  • Family party - Barbecue & hiking
  • Friday Pizza lunch
  • Baja Fish-Soup Festival

Itt követhetsz minket