Szakmai ismeretek

Telefonos tapasztalatod van
Kiváló kommunikációs készséged
Számodra az ügyfél az első :)

Emberi tulajdonságok

Szeretsz tanulni Pozitív gondolkodásod van Önálló munkavégzed a munkád

Állás leírása

Szeretsz emberekkel kommunikálni?

Rendelkezel ügyfélszolgálati tapasztalattal?
Akkor nálunk a helyed!
Keressük legújabb Rendi csapattagunkat!

A munkaidőről:

Hétvégi munkavégzés otthonról (Home office)

Az ideális jelentkező

Jól kezeli a konfliktusokat Logikusan gondolkodik Proaktív személyisége

Végzettség

Egyéb
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Pápay István u. 3, 1097 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
8.30 - 15.30
Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
Nem adom meg

Juttatások

  • Telefon
  • Csapatépítő programok
  • Képzési hozzájárulás

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Termékek és szolgáltatások ajánlása
  • Az oldalon lévő online chat applikációnk kezelése

Technológiák, eszközök

Belső rendszer

A csapat számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 30

Termékünkről

A Rendi Magyarország első és egyben legnagyobb takarítás-közvetítő startup vállalkozása. A platformon keresztül olcsón, gyorsan és egyszerűen rendelhetsz takarítást. Házak és lakások takarítását kínáljuk magánszemélyek számára Budapesten és az ország egyéb nagyvárosaiban (Győr, Pécs, Debrecen, Szeged).

Mi hiányozna, ha elmennék?

Balázs :)
			    									- Panaszkezelési osztályvezető

A megrendelőink mindennapjait tesszük könnyebbé a szolgáltatással és ez nagyon nagy büszkeséggel tölt el

Balázs :) , Panaszkezelési osztályvezető

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Ettől különleges a termékünk

Fogyasztói szolgáltatás Startup

Így képezzük a kollégákat

A szakmai irányú képzéseken való részvételt anyagilag támogatjuk és szakkönyveket is.

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Mindkettő
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Sör, bor vagy tömény?
BOR

Termékvideó

Rendi.hu - Termékvideó

Tulajdonságok, amiket értékelünk

A munkahelyről

Átlag életkor
25
Van ebédszünet?
Leginkább mindent - a hal kivételével
Szülinapoztok együtt az irodában?
Igen

Itt követhetsz minket