Szakmai ismeretek

Telefonos tapasztalatod van
Multitasking
Tudj önállóan is dolgozni
Legyél ügyfélorientált

Emberi tulajdonságok

Jól kommunikáció Multitasking

Állás leírása

Tettre kész ügyfélszolgálatos vagy? Szeretsz emberekkel kommunikálni?

Az ideális jelentkező

Türelmes és figyelmes vagy Lelkiismereten végzed a munkád Kiválóan oldasz meg problémát

Végzettség

Egyéb
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Pápay István u. 3, 1097 Magyarország

Munkaidő

Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Juttatások

  • Ingyen üdítő
  • Ingyen kávé
  • Telefon
  • Notebook
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Kapcsolattartás e-mailben és telefonon
  • Diszpécseri feladatok
  • Chat applikációban felmerülő kérdések válaszolása

Technológiák, eszközök

Problémarögzítő program Farego Data EMIR

A csapat számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 40

Mit fogsz tanulni

  • Folyamatosan fogsz fejlődni

Termékünkről

A Rendi Magyarország első és egyben legnagyobb takarítás-közvetítő startup vállalkozása. A platformon keresztül olcsón, gyorsan és egyszerűen rendelhetsz takarítást. Házak és lakások takarítását kínáljuk magánszemélyek számára Budapesten és az ország egyéb nagyvárosaiban (Győr, Pécs, Debrecen, Szeged).

Mi hiányozna, ha elmennék?

Balázs :)
			    									- Panaszkezelési osztályvezető

A megrendelőink mindennapjait tesszük könnyebbé a szolgáltatással és ez nagyon nagy büszkeséggel tölt el

Balázs :) , Panaszkezelési osztályvezető

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Ettől különleges a termékünk

Fogyasztói szolgáltatás Startup

Így képezzük a kollégákat

A szakmai irányú képzéseken való részvételt anyagilag támogatjuk és szakkönyveket is.

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Mindkettő
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Sör, bor vagy tömény?
BOR

Termékvideó

Rendi.hu - Termékvideó

Tulajdonságok, amiket értékelünk

A munkahelyről

Átlag életkor
25
Van ebédszünet?
Leginkább mindent - a hal kivételével
Szülinapoztok együtt az irodában?
Igen

Itt követhetsz minket