Követelmények

  • Weboldalak működésének ismerete

  • Projekt tervezés

  • Felsőfokú angol nyelvtudás

  • Bizalom és önmegvalósítás

  • SEO

Budapest, Blaha Lujza tér 1, 1085 Hungary

Munka leírása

A tartalomforgalmazók azok az emberek, akik teljes felelősséggel tartoznak a weboldalak tartalmának sikeres tervezéséhez és végrehajtásához.

Fő feladatok:

- A tartalom tervezése

- Kontent létrehozása

- A tartalom népszerűsítése

- Fedezze fel az új eszközöket és módszereket a munkánk javítása érdekében

Minden nap más, rugalmas, kreatív és tele lehetőséggekel.

Feladatok

  • Projekt tervek elkészítése és végrehajtása
  • Kulcsszó kutatás és stratégia
  • Folyamatos iparági kutatás
  • Koordinálás az ügyfelekkel
  • Részvétel az optimalizálási stratégiai tervezésben

Kizáró okok

  • nem szereted a kihívásokat
  • 9-5ig szeretnél dolgozni egy irodában

Ha holnap kezdenél...

  • Elsőként elemeznéd a meglévő tartalmainkat, és véleményt adnál arról, hogy szerinted mi a jó és mi a rossz.
  • Összeraknál egy tartalomötlet listát az ügyfeleinknek
  • Elkezdenél dolgozni az első projekteden

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Bónusz
Éves bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz

Rólad

Szeretsz önállóan dolgozni, és beleélni magad a munkába, haszontalan papírmunka és meetingek nélkül. Szeretsz beszélgetni a kollégáiddal és szórakozni teljesen random témákon.

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
11:00 - 16:00
Home office  - Igen
7 nap per hét

Mit csinálunk

Egy kisméretű SEO cég vagyunk amit 2017-ben alapitottunk. Szakterületünk a technikai SEO, a kiváló minőségű tartalomkészítés és annak promóciója, valamint az általános weboldal áttekintés.

A munkahelyről

1

Átlag életkor
26

2

Hány meeting van hetente?
Minél kevesebb

3

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Egy nagyon motivált csapattal

Így jelentkezz

Kérlek csatold az önéletrajzod és a motivációs leveled a jelentkezésedhez.

Irodai Rosszcsont
Tudsz nemet mondani ilyen szemeknek?

Miért mi?

Segítünk abban, hogy nagyszerű munkát végezz és itt lehetőséged lesz arra, hogy tanulj és kreatív legyél mert támogatunk az ambícióidban. Egy gyorsan növekvő csapat vagyunk aki élvezi egymás társaságát, nyitottak és becsületesek vagyunk és imádjuk amit csinálunk.

Kétszavasok

1

Bringa, BKV vagy autó?
Bringa

2

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág (nyakkendővel ha szeretnéd )

3

Kedvenc dekor?
Lego Vonat

Rólunk

Egy kis SEO cég vagyunk Budapest szívében. Hetente 2-3 alkalommal találkozunk, hogy élvezhessük egymás társaságát, ötleteljünk és beszélgessünk, de egyébként rugalmasan dolgozunk. Célunk, hogy olyan "Digital Powerhouse"-á váljunk, amely képes kezelni az ügyfelek minden online igényét.

Szeretem a motiváló környezetet, érdekes projekteket és hatalmas tanulási lehetőségeket. Szeretem a munka szabadságát, és hogy valódi tag vagyok valódi felelősségekkel.

H. Viktor Content Assistant

Még jobb ha...

  • Szeretsz kütyüket hekkelni, barkácsolni

  • Szeretsz biciklizni

  • Pozitív hozzáállásod van mindenhez

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.