Követelmények

  • Angol

  • C++/CLI

  • Kreativitás + proaktivitás

  • 3D vizualizáció

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Soroksári út 48, 1095 Magyarország

Munka leírása

A cél egy olyan UI fejlesztése, amely kiterjesztett valóságként, a felhasználó számára kerül megjelenítésre. A felhasználó, a térben megjelenített UI elemekkel 3D szenzorok valósidejű adatain keresztül kerülhet interakcióba.

A munkanyelv részben angol, mivel Budapesten dolgozó amerikai kollégáinkkal (UI/UX designer, jelnylevi szakértők és tesztelők) kell együttműködnöd a fejlesztés során.

Feladatok

  • Interaktív 3D UI renderelésének lefejlesztése(AR).
  • 3D UI integrációja a keretrendszerbe.
  • UI komponensek fejlesztése.
  • Gesture control bevezetése a UI-ba.

Ha holnap kezdenél...

  • Projektmenedzserünk körbevezetne az új irodánkban.
  • A rendszergazdák beállítanának mindent a munkaállomásodnál, jogosultságok, meghajtók, email cím stb.
  • Megtanítanánk pár jelet, hogy azonnal kipróbálhasd a rendszerünket.

Rólad

Senior UI szakember vagy, aki új kihívást keres, vagy tehetséges és lelkes friss diplomás, aki egyetemi évei alatt vagy hobbyprojektként foglalkozott hasonló feladatokkal.

Kizáró okok

  • Ha csak tervezni tudsz UI-t, de kivitelezni nem.

Állás részletei

Szerződés típusa
Szerződés szerint
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
10:00 - 15:00
Home office  - Nem

Még jobb ha...

  • OpenGL

  • Van tapasztalatod a kinect-el

  • Tudsz jelelni, bármilyen jelnyelven

Címkék

UI/UX .NET C++ Informatika Információs Technológia (IT)

Mit csinálunk

Mi a SignAllnál hiszünk abban, hogy a technológia lebontja a korlátokat a halló és hallássérült emberek közt. Ezért fejlesztjük az első teljesen automatizált jelnyelv fordító alkalmazást, ami a gépi látás és természetes nyelvfeldolgozáson (NLP) alapul. Megoldásunk a világon elsőként teszi lehetővé a mindennapi kommunikációt a halló és siket emberek között.

Soroksári út 48

video

video

A munkahelyről

1

Mit csinátok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Társasjátékozunk a játszószobánkban

2

Hogyan adunk visszajelzést?
Sprintek végi retrón

3

Van ebédszünet?
Akkor eszel, amikor szeretnél

Történetünk

2014 január
Elindul a SignAll, a Dolphio Technologies spin-off projektjeként.
2014 május
Döntőben a NASA és a Google által alapított Singularity University CEE-Global Impact versenyén
2014 november
Kiállítottunk a Pioneers Festival-on, Bécsben. Részt vettünk a Slush-on, Helsinkiben.
2015 június
Brüsszelben elnyerjük a legrangosabb nyelvtechnológiai díjat, az LT-Innovate Award-ot.
2016 január
A SignAll regionálisan is kiemelkedő összegű befektetést kap egy nemzetközi konzorciumtól.
2016 november
A CESA ‘Best Social Impact Startup’ kategória győztese
2017 március
Elnyertük a különdíjat a UPC Think Big! versenyén
2017 április
WEBIT: ‘Best use of digital for accessibility & inclusion 2017’ díj
2017 november
You at this company :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.