Szakmai ismeretek

Angol
C++/CLI
Kreativitás + proaktivitás
3D vizualizáció

Még jobb, ha...

OpenGL
Van tapasztalatod a kinect-el
Tudsz jelelni, bármilyen jelnyelven

Állás leírása

A cél egy olyan UI fejlesztése, amely kiterjesztett valóságként, a felhasználó számára kerül megjelenítésre. A felhasználó, a térben megjelenített UI elemekkel 3D szenzorok valósidejű adatain keresztül kerülhet interakcióba.

A munkanyelv részben angol, mivel Budapesten dolgozó amerikai kollégáinkkal (UI/UX designer, jelnylevi szakértők és tesztelők) kell együttműködnöd a fejlesztés során.

Iroda cím

Budapest, Soroksári út 48, 1095 Magyarország

Feladatok

  • Interaktív 3D UI renderelésének lefejlesztése(AR).
  • 3D UI integrációja a keretrendszerbe.
  • UI komponensek fejlesztése.
  • Gesture control bevezetése a UI-ba.

Ne jelentkezz, ha ...

  • Ha csak tervezni tudsz UI-t, de kivitelezni nem.

Rólad

Senior UI szakember vagy, aki új kihívást keres, vagy tehetséges és lelkes friss diplomás, aki egyetemi évei alatt vagy hobbyprojektként foglalkozott hasonló feladatokkal.

Feladatok

  • Projektmenedzserünk körbevezetne az új irodánkban.
  • A rendszergazdák beállítanának mindent a munkaállomásodnál, jogosultságok, meghajtók, email cím stb.
  • Megtanítanánk pár jelet, hogy azonnal kipróbálhasd a rendszerünket.

Termékünkről

Mi a SignAllnál hiszünk abban, hogy a technológia lebontja a korlátokat a halló és hallássérült emberek közt. Ezért fejlesztjük az első teljesen automatizált jelnyelv fordító alkalmazást, ami a gépi látás és természetes nyelvfeldolgozáson (NLP) alapul. Megoldásunk a világon elsőként teszi lehetővé a mindennapi kommunikációt a halló és siket emberek között.

Ettől különleges a termékünk

Ingyen kávé Kutatás + Fejlesztés Kutatás + Fejlesztés Tech IT Deep Learning Agilis Mesterséges Intelligencia

Történetünk

  1. 2014.01

    Elindul a SignAll, a Dolphio Technologies spin-off projektjeként.

  2. 2014.05

    Döntőben a NASA és a Google által alapított Singularity University CEE-Global Impact versenyén

  3. 2014.11

    Kiállítottunk a Pioneers Festival-on, Bécsben. Részt vettünk a Slush-on, Helsinkiben.

  4. 2015.06

    Brüsszelben elnyerjük a legrangosabb nyelvtechnológiai díjat, az LT-Innovate Award-ot.

  5. 2016.01

    A SignAll regionálisan is kiemelkedő összegű befektetést kap egy nemzetközi konzorciumtól.

  6. 2016.11

    A CESA ‘Best Social Impact Startup’ kategória győztese

  7. 2017.03

    Elnyertük a különdíjat a UPC Think Big! versenyén

  8. 2017.04

    WEBIT: ‘Best use of digital for accessibility & inclusion 2017’ díj

Kétszavasok

Kedvenc dekor?
Unikornis
Átlag életkor?
30
Nemek aránya?
60:40
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa

A munkahelyről

Mit csinátok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Társasjátékozunk a játszószobánkban
Hogyan adunk visszajelzést?
Sprintek végi retrón
Van ebédszünet?
Akkor eszel, amikor szeretnél

Erősségeink

  • Gépi látás
  • Gépi tanulás
  • Gépi fordítás
  • Kockulás

Itt követhetsz minket