Követelmények

  • Angol

  • C++/CLI

  • Kreativitás + proaktivitás

  • 3D vizualizáció

Budapest, Soroksári út 48, 1095 Magyarország

Munka leírása

A cél egy olyan UI fejlesztése, amely kiterjesztett valóságként, a felhasználó számára kerül megjelenítésre. A felhasználó, a térben megjelenített UI elemekkel 3D szenzorok valósidejű adatain keresztül kerülhet interakcióba.

A munkanyelv részben angol, mivel Budapesten dolgozó amerikai kollégáinkkal (UI/UX designer, jelnylevi szakértők és tesztelők) kell együttműködnöd a fejlesztés során.

Feladatok

  • Interaktív 3D UI renderelésének lefejlesztése(AR).
  • 3D UI integrációja a keretrendszerbe.
  • UI komponensek fejlesztése.
  • Gesture control bevezetése a UI-ba.

Kizáró okok

  • Ha csak tervezni tudsz UI-t, de kivitelezni nem.

Állás részletei

Szerződés típusa
Szerződés szerint
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva

Rólad

Senior UI szakember vagy, aki új kihívást keres, vagy tehetséges és lelkes friss diplomás, aki egyetemi évei alatt vagy hobbyprojektként foglalkozott hasonló feladatokkal.

Ha holnap kezdenél...

  • Projektmenedzserünk körbevezetne az új irodánkban.
  • A rendszergazdák beállítanának mindent a munkaállomásodnál, jogosultságok, meghajtók, email cím stb.
  • Megtanítanánk pár jelet, hogy azonnal kipróbálhasd a rendszerünket.

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
10:00 - 15:00
Home office  - Nem

Még jobb ha...

  • OpenGL

  • Van tapasztalatod a kinect-el

  • Tudsz jelelni, bármilyen jelnyelven

Címkék

UI/UX .NET C++ Informatika Információs Technológia (IT)

Mit csinálunk

Mi a SignAllnál hiszünk abban, hogy a technológia lebontja a korlátokat a halló és hallássérült emberek közt. Ezért fejlesztjük az első teljesen automatizált jelnyelv fordító alkalmazást, ami a gépi látás és természetes nyelvfeldolgozáson (NLP) alapul. Megoldásunk a világon elsőként teszi lehetővé a mindennapi kommunikációt a halló és siket emberek között.

A munkahelyről

1

Mit csinátok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Társasjátékozunk a játszószobánkban

2

Hogyan adunk visszajelzést?
Sprintek végi retrón

3

Van ebédszünet?
Akkor eszel, amikor szeretnél

Történetünk

2014 január
Elindul a SignAll, a Dolphio Technologies spin-off projektjeként.
2014 május
Döntőben a NASA és a Google által alapított Singularity University CEE-Global Impact versenyén
2014 november
Kiállítottunk a Pioneers Festival-on, Bécsben. Részt vettünk a Slush-on, Helsinkiben.
2015 június
Brüsszelben elnyerjük a legrangosabb nyelvtechnológiai díjat, az LT-Innovate Award-ot.
2016 január
A SignAll regionálisan is kiemelkedő összegű befektetést kap egy nemzetközi konzorciumtól.
2016 november
A CESA ‘Best Social Impact Startup’ kategória győztese
2017 március
Elnyertük a különdíjat a UPC Think Big! versenyén
2017 április
WEBIT: ‘Best use of digital for accessibility & inclusion 2017’ díj
2018 január
You at this company :)

Soroksári út 48

video

video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.