Spandora SzépségközpontBudapest, Bécsi út 38-44, 1036 Magyarország

Részmunkaidős IT/ Rendszergazda

Junior |Részmunkaidős |IT üzemeltetés |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Mint egy gyorsan növekvő kozmetikai cég nagyon sűrű és mozgalmas mindennapjaink vannak, ezért elengedhetetlen számunkra az informatikai segítség/támogatás egy -a tudásában biztos- IT asszisztens személyében.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő30 óra / hét
Törzsidő9 - 15

Feladatok

A szoftverek és hardverek teljeskörű nyilvántartásának kézben tartása.
Hálózatüzemeltetési és rendszergazdai tevékenységek háttértámogatása.
Levelezés klasszikus SMTP konfigurálása. Ki és bejövő levelezés külső szerveren keresztül.
Help Desk jellegű tevékenység.
IP-telefon, Windows, CRM rendszer ismerete előny.

Szakmai ismeretek

  • Tapasztalat CRM rendszerekkel3 / 5
  • Office and compatible software5 / 5
  • IP phone, Windows4 / 5
  • SMTP configuration3 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi
InformatikaKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Szervezetben gondolkodik |Komplex feladatok megoldása |Jó problémamegoldás |A munkád a hobbid is egyben :)

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 55