Szakmai ismeretek

Linux
Bash
Python
Docker
Java

Emberi tulajdonságok

Precíz Pontos Csapajátékos Eredményorientált

Előny, ha...

  • Beszélsz angolul
  • Ismered a konténer technológiákat (Docker)
  • Van real-time operációs rendszerekkel szerzett tapasztalatod
  • Van orvosi műszer területen szerzett szoftvertervezői, -fejlesztői gyakorlatod

Állás leírása

Nálunk aktívan részt vehetsz a termék teljes életciklusában, az ötlettől a tervezésen át a fejlesztésig és karbantartásig. A csapatoddal autonóm módon fejleszthettek modern technológiákat és agilis módszertant alkalmazva. Dolgozz velünk az emberek életminőségének hosszú távú megóvása és javítása érdekében.

Ekkor kezdhetsz
Holnaptól :)

Az ideális jelentkező

Itt a helyed, ha nem okoz gondot, ha külföldi csapatokkal kell közösen dolgoznod, a kódod angolul és magyarul is magabiztosan prezentálod. Már legalább három éve használsz különböző programozó nyelveket. Proaktív vagy, szívesen osztod meg a javaslataid, motivál a fejlődési lehetőség és hosszú távra tervezel.

Juttatások

Étkezés
Kávé Rágcsa
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Egyéb

Érdekes, változatos feladatokat és kiváló előrelépési lehetőségeket kínálunk kiemelt bérezéssel, kiterjedt juttatási csomaggal, mindezt egy dinamikus családi vállalkozás keretein belül.

  • Jelentkezés nyelve: magyar, angol
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz Motivációs levéllel
  • LinkedIn
  • Github

Ne jelentkezz, ha...

  • Nincs informatikus/villamosmérnök végzettséged
  • Nincs min 3 év beágyazott területen szerzett tapasztalatod
  • Nem vagy magabiztos a C programnyelv és script nyelvekekben

Végzettség

Általános
BA diploma
vagy
Informatika
BA diploma
vagy
Informatika
MA diploma
vagy
Informatika
PHD

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét

Feladatok

  • Életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • Gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
  • Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Technológiák, eszközök

Java Linux C# Docker C++ Bash/Python

Így dolgozunk mi

Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, ahol stabil, hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés vár rád. A barátságos légkörben és családias hangulatban folyamatos támogatást kapsz munkatársaidtól. Munkádat rugalmas időben végezheted, rendszeres képzések segítenek a fejlődésben, és versenyképes fizetéssel, valamint béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.

Szeretnéd tudni, mennyire illik hozzád ez az állás?
Regisztrálj a DreamJo.bs oldalán és hozdd létre saját Self-Branding profilodat!