slide image 1
slide image 2
1 / 2
TescoBudaörs, Kinizsi u. 1, 2040 Magyarország

Graduate Program at Tesco Head Offices 2021

Junior |Teljes munkaidős |Egyéb |Budaörs
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Have you got Bachelor or Master degree diploma in your hand? Tailor made path, real responsibilities, support of our leaders plus our great atmosphere is what you can expect during programme in one of our Head office departments (Product, Marketing, Supply Chain, Finance, HR, Project Management). The role after programme depends on you and your desire to grow – opportunities are endless!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

angol, magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 17:00

Feladatok

During our 6-9 months programme you will have opportunity to work in an international environment
You will have opportunity to steer you career path in chosen sphere according to your interests
You will have opportunity to develop your managerial skills with help of our best leaders
You will understand how our business works in different formats and Central European markets
You will work on real tasks and the projects which makes the impact on our business

Szakmai ismeretek

  • Fluent written&spoken English4 / 5
  • You are open for travelling5 / 5

Végzettség

ÁltalánosBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Csapatjátékos |Fejlődni vágyó |Önálló munkavégzés képessége |Interest in working in retail |You're open for new challenges

  • 1919-01Jack Cohen visszatér a háborúból és egy piaci standot bérel
  • 1924-01Megszületik a TESCO név: T.E. Stockwell és Cohen kezdőbetűiből áll össze
  • 1929-01Megnyitott az első üzlet Londonban
  • 1950-01Öt év alatt 500 új üzlet nyílik
  • 1994-01Terjeszkedés Közép-Európában, megjelenik Magyarországon is a Tesco
  • 1996-01A budapesti Pólus Centerben megnyílik az első hipermarket
  • 2007-01Együttműködésre lépünk az Élelmiszerbankkal, hozzájárulva a nélkülözők támogatásához
  • 2008-01F&F márka bevezetése
  • 2012-01Elindítottuk az online vásárlást
  • 2016-01Elindítottuk a Scan&Shop lehetőséget
  • 2017-01Elkezdtünk foglalkozni az élelmiszerpazarlás jelenségével, 2 év alatt lefeleztük az ételhulladékot
  • 2018-01Elindult a Tesco Angyal Alapítvány a rászoruló munkatársak támogatására
  • 2021-04Itt csatlakozol te is hozzánk

Ettől különleges a termékünk

Kiskereskedelem |Innovatív |Százéves tapasztalat |Milliókat szolgálunk ki |Online megoldások |Sajátmárkás termékek |Globális piac |Vállalati kultúra

Termékünkről

Gyors és kényelmes bevásárlás

A mindennapok része, vásárlásaink egyik fő helyszíne, a legnagyobb kiskereskedelmi lánc itthon a Tesco. Sajátmárkás termékeinkkel, innovatív önkiszolgáló és online megoldásainkkal, hűségprogramjainkkal minden nap azon dolgozunk, hogy vásárlóink igényeit kiszolgáljuk. Élen járunk az élelmiszermentésben és milliókkal támogatjuk a helyi közösségeket.

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Egyik sem!
Legbüszkébb
Adományprogramunkra, a Tesco Angyal Alapítványra
Nemek aránya?
Kollégáink 70%-a nő, így sok női vezető van nálunk

  • Belsős képzések trénereink, vezetőink, szakértőink irányításával
  • E-learningek és digitális tanulási megoldások
  • Mentorálás
  • Tanulás újságok által
  • Fejlődési programok

Kollégáink felelősek a saját fejlődésükért és aktívan keresik az új tanulási lehetőségeket. Azért vagyunk itt, hogy maximálisan támogassuk őket ebben.

A kantint, ahol minden nap a legfinomabb és legfrissebb alapanyagokból főznek csak nekünk.

Itt van lehetőség a munka-magánélet egyensúly megteremtésére, ami miatt jut idő a feltöltődésre, így a munkámban is a maximumot tudom nyújtani.

Zalán

CE GM Trade Planning és Stratégiai Menedzser

  • együttműködés
  • empátia
  • tettrekészség
  • rugalmasság
  • innováció

Családbarát munkahely?

Az Év Felelős Foglalkoztatója

Támogatjuk a nőket

Empatikusak és sokszínűek

Így éltük meg... (COVID-19)

Elindítottuk a Being.well programunkat online jógával, beszélgetésekkel, workshopokkal

A biztonság megteremtése az elsődleges szempontunk.

Csapatunk számára nem volt idegen a home office

Szerdánként friss gyümölcs vár