Képességek

Linux minden mennyiségben
Script nyelvek, Nagios, Docker
Önállóság
Nincs lehetetlen
Tanulás, nyitottság

Állás leírása

Az összes eszközünk és belső szolgáltatásunk, fizikai és virtuális szerverek, hálózati eszközök, mindenféle infrastruktúra-szolgáltatások és ketyerék felügyelete és üzemeltetése.

Nem elég, hogy tápot kapjanak a szerverek, hanem neked kell gondoskodni rengeteg szolgáltatás működéséről is. Hívószavak: AAAA, DHCP, DNS, IMAP, LVM, RAID, RTCP, RTP, SIP, SMTP, SQL, SRTP, SSL, VLAN, VPN.

Iroda cím

Budapest, Mohai út 38-42, 1119 Hungary

Feladatok

  • szerverek, hálózati eszközök üzemeltetése
  • monitorozás és karbantartás
  • saját szoftver üzemeltetése
  • hibadetektálás és -elhárítás, dokumentálás

Rólad

Együtt lélegzel a szervereiddel, a magasságodat pontosabban tudod rack unitban, mint cm-ben, a nappalidban a világítást a házi szerverfarmod ledjei alkotják, szárítókötélnek utp kábelt használsz, már az óvodában is pingvin volt a jeled, és a kinti hőmérsékletet egy munin grafikonról szoktad megnézni

Termékünkről

Egy saját contact center szoftver és széles körű telco szolgáltatások fejlesztésével és nemzetközi szintű értékesítésével foglalkozunk egészen kicsi és elképzelhetetlenül nagy cégeknek egyaránt.

Buzzwordök: cloud, SaaS, customer experience, VoIP, redundancy, high availability, agility, flexibility, és a cápa.

Raszpi
			    									- Jack of All Trades

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

Az okos emberek, a technológiai kihívások, a bizalom, a rugalmasság és a konstans lököttség.

Raszpi , Jack of All Trades

Ettől különleges a termékünk

Ingyen kávé No dresscode Meetup szervezők Nyitottak vagyunk Tréninglehetőség Linux Telekommunikáció Irodai reggeli

Történetünk

  1. 2001.05

    Elindul az UHU-Linux, az első magyar Linux disztribúció fejlesztése

  2. 2004.05

    Egyedi fejlesztéseket vállalunk, az egyik a Calgo call center software 1.0-ás verziója

  3. 2008.02

    A Calgo kb. 10 ügyfelet számlál, telco szolgáltatások babysteps, megalakul az UHU Systems Kft.

  4. 2011.06

    Az első nagyvállalati ügyfél megérkezik és rájüvünk, hogy a contact center technológia jó irány

  5. 2014.02

    A Calgo fejlesztését és a VoIP szolgáltatást állítjuk fókuszba, minden más tevékenységet levágunk

  6. 2015.01

    From scratch elkezdjük újraírni a Calgot, hogy a modern piaci igényeknek meg tudjunk felelni

  7. 2015.02

    Megnyerjük életünk telco tenderét, 44 országban szolgáltatunk

  8. 2016.09

    Partneri szerződés a világ legnagyobb VoIP szolgáltatójával, 100 Calgo ügyfél, Pegazus díj 2016

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ha nem ügyfelezel, akkor ahogy jólesik
Csúszás vagy túlóra?
Tervezett csúszás
Sör, bor vagy tömény?
Is
Hobbi?
Búvárkodás, képregény, zenélés, motorozás
Superpower?
Tudjuk, hol szeret a cápa

Ügyfeleink

UHU Systems - Ügyfeleink

A munkahelyről

Fiú/lány arány
78-22%, igyekszünk, hogy jobb legyen
Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, társasozunk, bográcsozunk
Kikkel fogsz együtt dolgozni?
csupa okos és kedves emberrel

Tanulunk egy/mástól

  • Szoktunk code-golfozni
  • Tartunk heti egy tudásátadós előadást tervezett tematika szerint
  • 80/20: mindenkinek van heti egy napja tanulós/kutatós/belső fejlesztési projekteken
  • Mindenkinek van egy éves keretösszege, amit képzésre, konferenciára fordíthat
  • Mindenkinek van évi 5 nap tanulmányi szabadsága
  • Tartunk VoIP MeetUp-ot

Tech kulcsszavak

  • Linux - Fedora, Centos
  • Apache, SoGo, Dovecot, Postfix, PostgreSQL, Munin, WebDAV, PowerDNS, Jenkins, FreeRaidus, OpenLDAP
  • MD RAID, LVM, DHCP, TFTP, Shorewall, Systemd, NetworkManager, Ansible, Syslog-NG, Munin
  • VRRP, BGP, OpenVPN, IPsec Mikrotik, beroNet, Digium, DELL, HP, Intel, LSI, Docker
  • Asterisk, OpenSIPS, SMPP, SIP protokollok, b2bua, uas, uac, sbc
  • HTML5, CSS3, JavaScript ES201x, Angular, Node.js, Yarn, webpack, ESLint, AVA, Cypress, Sentry

Itt követhetsz minket