slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
VIDDOBudapest, Muskotály u. 11, 1118 Magyarország

Technical Project Manager

Senior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
job.undefined
700 000 - 1 000 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

We are looking for a Technical Project Manager to join our fast growing youthful company.

In this role the manager will be accountable and responsible for achieving the approved project objectives, planning of technology projects, executing of all technology-related tasks and initiatives while working closely together with our software engineers to develop our product.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 700 000 - 1 000 000 HUF
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:00 - 17:00

Feladatok

Develop our product
Split the whole plan into versions and milestones
Manage the project in Gitlab
Ensuring the plans meet the stakeholders needs
Test management, writing test suites

Technológiák, eszközök

Slack |GitLab |API (PHP) |Adobe Photoshop |Google G-suite |Adobe CC, Illustrator |Sketch, Zeplin |CSS, HTML

Szakmai ismeretek

  • GitLab5 / 5
  • Test management4 / 5
  • Product Plan5 / 5
  • Business and data analysis4 / 5
  • Decision support5 / 5

Végzettség

InformatikaBA diploma

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint
vagy
AngolTárgyalóképes szint

Proaktív |Jó problémamegoldó |Agilis gondolkodásmód |Agilis fejlesztés |Strong project mgmt skill

How to apply

Please send your cv and a short introduction about your previous experiences to us.