VOIZ hangoskönyv appBudapest, Lechner Ödön fasor, 1095 Magyarország

Backend fejlesztő

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Eddig 3 fős a fejlesztői csapat. Te lennél a 4. :-) A Voiz 2.0 dolgozunk. A termék létrehozásában lenne rád nagyon-nagy szükség.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Új funkciók megvalósítása
Integráció más rendszerekkel
Termékfejlesztés
Frontendesek "irányítása"

Technológiák, eszközök

MySQL |Node.js |Typescript |Python |Redis |GraphQL |GIT (GitHub) |Prisma

Szakmai ismeretek

  • Node + Typescript4 / 5
  • MySQL4 / 5
  • Prisma2 / 5
  • GraphQL2 / 5
  • Microservice tapasztalat3 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Emberi tulajdonságok

Tanulni akarás |clean code, igényesség

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 31

Távmunka

Történetünk

  • 2017-10Specifikáció elkezdése
  • 2018-02Fejlesztés megkezdése
  • 2018-03Saját stúdiókban, elkezdjük a hanganyagok gyártását
  • 2019-03A VOIZ. elindúl élesben. (150 hangoskönyv)
  • 2020-10Elkezdjük újraírni az egész szoftvert az elejétől
  • 2021-10800+ hangoskönyv. Rekordszámú előfizető

Ettől különleges a termékünk

Mi kezdtük el a először |Imádják a felhasználók |Minden hónap rekord előfizető |Megkönnyítjük az "olvasást"

Termékünkről

Az első magyar hangoskönyv app

A voiz az első magyarországi hangoskönyv app, amiben előfizetéses modellben tudsz könyveket hallgatni. (Mint a spotify a zenében, vagy a netflix filmekben)

Ügyfeleink

Céges értékek

Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Mi nem a vagy-vagy hanem az is-is hívei vagyunk
Ebéd?
Mit kérsz enni?
Átlag életkor?
30

Őszinte, jószándékú, proaktív. Szívesen megosztja a gondolatait, ötleteit, elképzeléseit. :-)

Nagyon hiszünk a szinergiába. Hogy valami akkor jó, ha mindenki beleteszi a saját ötletét, gondolatát. Nálunk konkrét elvárás, hogy mindenki beletegye a nézőpontjait.... :-) Csináljuk együtt!

Van a házban uszoda, amit napközben akkor használsz amikor szeretnél. Ugyanez igaz a konditeremre, a szanunára, a gőzfürdőre, a squas pályára is. :-)

A mindennapos "úgyis mindig minden jól alakul" mondatok. :-)

Papp Norbert

ceo

Az élet legfontosabb dolgának az emberi kapcsolatokat tartjuk. Nem hiszünk abban hogy munka idő. Olyan van hogy élet idő. Hiszünk az őszinteségbe, a jószándékúságban az egymás elfogadásában. :-)

Így éltük meg... (COVID-19)

A covid alatt gyorsult a növekedés igazán :-)

Megkönnyítjük az "olvasást"

„ Másokkal megosztva a boldogság megsokszorozódik. A boldogság egyike azoknak a ritka kincseknek, amelyek szaporodnak, ha mások­kal megosztjuk. ”

Napoleon Hill

Hangoskönyvek - Podcastok -...