Laravel fejlesztő

Senior

Ha nem csak egy melót, de egy elhivatott csapatot is keresel. Ha már pár éve sikeres Laravel fejlesztő vagy. Ha szereted a fiatal és innovatív közeget jelentkezz hozzánk Laravel fejlesztőnek! Fiatal, web- és mobil applikáció fejlesztő cég vagyunk, budapesti központtal, virtuális teamekkel, határon innen és túli ügyfelekkel és kollégákkal.

Szakmai ismeretek

3 év fejlesztési tapasztalat
Laravel Framework ismerete
PHP alapos ismerete
OOP szemlélet
HTML CSS Vue.js/jQuery ismeret

Emberi tulajdonságok

Szakmai igényesség pontos, precíz munkavégzés

Előny, ha...

További előny, ha ezekhez értesz:

● NGINX

● Jenkins

● Redis

● Elasticsearch

Ekkor kezdhetsz

2022.01.01.

Az ideális jelentkező

Ha már pár éve sikeres Laravel fejlesztő vagy, szereted a fiatal és innovatív közeget, szívesen dolgozol virtuális teamekben, nem gond ha reggeli kávézás google meet-en történik, szívesen mozogsz valamit amit Strava-n követünk, néha jöhet egy board game is... akkor köztünk a helyed!

Fizetési sáv

Bérezés tapasztalattól függően

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé Rágcsa
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül. Ha további információra vágysz keress minket a közösségi médiákon vagy informálódj a www.webapix.hu segítségével.

Feladatok

  • részvétel a termékhez és/vagy egyedi projektekhez kapcsolódó tervezési, specifikálási feladatokban,
  • az egyedi ügyféligények alapján készülő új verziók funkcióinak elkészítése,
  • meglévő funkciók optimalizálása, hibák feltárása-javítása,
  • az aktuális feladat méretétől függően önálló vagy csapatban történő kódolás, szoftverfejlesztés

Technológiák, eszközök

Slack PHP MySQL Laravel HTML Redis Bitbucket, Jenkins NGINX ElasticSearch

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz Motivációs levéllel
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Informatika
BA diploma

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Hűvösvölgyi út 54, 1021 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
10:00 - 16:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 45

Termékünkről

Webes alkalmazás és mobil applikáció fejlesztés

Fiatal, web- és mobil applikáció fejlesztő cég vagyunk, budapesti központtal, virtuális team-ekkel, határon innen és túli ügyfelekkel és kollégákkal. Csapatunk 2003 óta van jelen a webfejlesztői piacon.

Hisszük, hogy az tud vezető szerepet betölteni a jövőben, aki képes korunk kihívásainak komplexitását kezelni és egyben egyszerűsíteni azt.

Missziónk

"We are here to change the world. Not just follow rules, earn money and die."

Fontos számunkra a nyitottság és a társadalmi felelősségvállalás.

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így szeretettel fogadjuk kollégáinkat nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Robi
			    									- senior frontend engineer

Az általános baráti hangulat a cégen belül. Izgalmas projektek, folyamatos fejlődési lehetőség. Na meg persze az ingyen kávé, csoki és üdítő :)

Robi , senior frontend engineer

Fotó az irodáról

WEBAPIX - Fotó az irodáról  - Budapest, Hűvösvölgyi út 54, 1021 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Innovatív megoldások egyedi ügyféligény kivitelezés testreszabott fejlesztések webshop, branding, stratégia specifikáció készítés megvalósíthatósági tanulmány prototípus tervezés támogatás, üzemeltetés

Történetünk

  1. 2003

    elkezdtünk kódolni

  2. 2012

    WEBAPIX Szoftverfejlesztő Kft. néven folytatjuk közös munkánkat

  3. 2015.10.30

    elkezdjük használni a Laravel framework-öt

  4. 2015.03.10

    bevezetjük a TDD alapú fejlesztési folyamatot

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Nyitott és innovatív cégkultúránkba beletartozik, hogy mindig közösen vitatjuk meg a projektjeinket, folyamatosan képezzük magunkat és egymást, megosztjuk ötleteinket egymással.

Kedvenc tárgy az irodában

WEBAPIX - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Hűvösvölgyi út 54, 1021 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Havi rendszeres belső tréningekkel és folyamatos belső team munkával támogatjuk elsősorban kollégáink fejlődését és igyekszünk támogatni az egyéni fejlődés irányába mutató igényeket is.

Kétszavasok

Hobbi?
Viccelsz? A munkám a hobbim :)
Ebéd?
Együtt - ha nem felejtünk el rendelni :D
Mac vagy PC
Mac

Ügyfeleink

WEBAPIX - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Egy cégkultúra melyben helyet kapnak az irodai kutyák, a power napping, az ingyen kávé és csokoládé, becsületkasszás üdítőitalok és ebéd service...

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, nyitottak vagyunk és elfogadóak. Szeretjük, ha kollégáinkkal hasonló értékrendben és célokban osztozhatunk.

Itt követhetsz minket