Követelmények

  • Python ismeret

  • Linux tapasztalat

  • Angol nyelvtudás (dokumentációkhoz)

Budapest, Budafoki út 209, 1117 Hungary

Munka leírása

Szoftver technológiai vállalkozás Python szoftverfejlesztőt keres.

A projekt fő célja biztonsági és otthoni kamerák felvételének felhő alapú tárolására és elemzésére szolgáló deep learning analitika és web-alkalmazás fejlesztése.

Feladatok

  • Tesztelési framework-ök fejlesztése (Python 3.5)
  • Tesztek fejlesztése tesztelési terv alapján

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
10:00 - 15:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop

Előnyt jelent

    • Pytest ismeretek

    • Selenium framework ismerete

    • Verziókövető rendszerek ismerete (git, svn)

    • Jegykezelő rendszerek ismerete (Jira)

    • Cloud technológiák (pl. AWS) ismerete

    • Érdeklődés a deep learning technológia iránt

    • Docker konténerek kezelése

A munkahelyről

1

Men/Women ratio
Surprisingly good:-)

2

Is there lunch break?
"Kettőperc" is the signal

3

Whom will you work with?
The coolest team possible

Mit csinálunk

We build advanced video analytics solutions using the latest deep learning technologies. Our image and video recognition technology is easily accessible by a clean API.Our mission is to empower YOU and all developers to build a new generation of intelligent applications. We are curious developers and researchers who like playing football, darts and enjoying free massage in our office.

We apply the latest technology. If something just came out last month, we are already using it.

János - senior developer
video

Amit kínálunk

  • • Folyamatos fejlődési lehetőség, kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • • Kellemes irodai környezet, barátságos hangulat
  • • Munkakörnyezet: Git, Jira, Jenkins, Docker, Linux
  • • Amatőr Go, darts és ulti versenyek
video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.